Reagujte bez životopisu

Skladový operátor/ka v GymBeam na TPP

GymBeam

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš renomovaného a stabilného zamestnávateľa, na ktorého sa môžeš vždy spoľahnúť? Vyhovuje Ti práca na dve zmeny(6:00-14:30 a 11:00-19:30)? Chceš chutné benefity, ktoré môžeš využiť nielen Ty, ale aj Tvoje deti, manžel či manželka? Rád sem-tam privítaš ponúknutý nadčas, ktorý Ti vždy a s radosťou preplatíme? Vieš oceniť dostupnosť MHD a možnosť parkovania? U nás sa nachodíš dosť, táto práca je o zbieraní položiek s hmotnosťou pár gramov až 8kg po sklade s rozlohou 8000m2. Nevadí ti typické skladové prostredie a rutinná práca?

Ak si na otázky uvedené vyššie odpovedal áno, si tu správne!

Čo presne ťa u nás čaká?
- tvojou vernou spoločníčkou bude elegantná čítačka čiarových kódov, bez ktorej sa nezaobídeš
- budeš dopĺňať a usporadúvať jednotlivé položky do regálov (tzv. dopĺňať lokácie)
- na základe čítania objednávok budeš hľadať a vyberať jednotlivé položky z regálov (tzv. pickovať)
- vizuálna kontrola objednávok a ich príprava pred zabalením a odoslaním
- vkladanie produktov do balíkových zásielok
- budeš dohliadať na priebežné dopĺňanie zásob
- sem-tam niečo niekde prilepíš alebo odlepíš
- občas na presun paliet či väčších krabíc využiješ náš štýlový „paleťák“
- približne raz za 2 mesiace vykonávanie inventúrnych prác (v čase od 19:30 do 23:00)
- občas sa môžeš dostať k baleniu objednávok a nenáročnej príprave paliet k expedícii, či podľa potreby vykonávať ďalšie povinnosti
- niekedy očakávaj nárazové, vyššie pracovné nasadenie (cez Vianoce, či výpredaje je väčší nápor)
- budeš vždy udržiavať poriadok a vysokú úroveň zdravotných a bezpečnostných noriem

Ak si sa v náplni práce našiel, hľadáme práve Teba a keďže život nie je iba o práci ponúkame ti:
- stabilnú prácu na trvalý pracovný pomer (TPP)
- zľavu na kompletný sortiment nášho e-shopu (a ver nám, je z čoho vyberať)
- viac než férovú základnú mzdu a nad to atraktívne výkonnostné odmeny, na ktoré skutočne dosiahneš
- možnosť pravidelných a platených nadčasov
- dostupnosť MHD a možnosť parkovania priamo v areáli spoločnosti
- možnosť karty Multisport
- možnosť obedov za výhodné ceny až 2x denne
- super partiu s ktorou si aj po práci rád zájdeš niekam sadnúť a pokecať
- férového, srandistu vedúceho, ktorý vždy rád pomôže, ukáže a dokáže oceniť tvoj aktívny prístup
- profesný rast nie je pre nás len prázdnou frázou a často lovíme vo vlastných vodách
- práca nebude vždy stereotypom – postupom času ťa naučíme všetky podstatné skladové procesy a spravíme z teba skutočného a žiadaného „intralogistického špecialistu“

Svoj životopis, prosím, pošli na [email protected] alebo ho dones osobne do našej predajne (Rastislavova 93, 040 01 Košice).

V prípade, ak životopis nemáš, zavolaj nám na tel. číslo 0915 661 403.

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV! Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo je pre nás nutnosťou a presvedčí nás, že si pre nás ten pravý?
- min. stredné odborné vzdelanie bez maturity
- Tvoj aktívny, prozákaznícky prístup
- dochvíľnosť a ochotu občas akceptovať ponúknutý, avšak vždy preplatený nadčas
- optimálnu fyzickú kondíciu
- schopnosť harmonickej práce s rozličnými ľuďmi
- bezúhonnosť

GymBeam patrí medzi najrýchlejšie rastúce e-commerce projekty v strednej Európe. Pôsobíme v segmente športovej výživy, doplnkov stravy a športového príslušenstva. Sme výrobcom 3 značiek so 400+ produktami a takisto sme reseller pre viac ako 9000 produktov od 120 značiek. V Košiciach sa nachádza hlavné distribučné centrum pre región strednej a východnej Európy a zároveň tu sídli vedenie spoločnosti a sú odtiaľ riadené a koordinované kľúčové oddelenia spoločnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GymBeam s.r.o.
Rastislavova 93
040 01 Košice
ID: 3868786  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac