Skladník / pomocný operátor (kumulovaná pozícia)

GXProfiles SK s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiac1100 - 1 600 EUR/mesiac - finálna výška mzdy je v závislosti od skúseností, praxe, prístupu k práci a pracovného zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladník - vychystávanie tovaru / príjem materiálu do výroby

- obsluha výrobných zariadení – práca na výrobných linkách, servis a údržba výrobných liniek (extrúzne linky / vstrekolisy )- kontrola správnosti požadovaných parametrov finálnych výrobkov- balenie výrobkov, tovaru- lepenie štítkov na tovar- príprava tovaru podľa objednávky- uskladnenie tovaru - vykladanie a nakladanie tovaru do kamiónov a iných vozidiel určených na prepravu tovaru- práca s vysokozdvižným vozíkom- práca s paletovým vozíkom

- prémie podľa výkonu
- pravidelné mesačné príplatky
- zabezpečené pracovné oblečenie a pracovná obuv
- prispievanie zamestnávateľom do DDS
- príspevok na kultúrne a športové podujatia, rekreáciu

Informácie o výberovom konaní

2 zmenná prevádzka - pondelky - piatky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- ovládanie VZV nutnosť

Spoločnosť GXProfiles SK s.r.o. je spoločnosť , ktorá sa zaoberá výrobou a predajom stavebných PVC profilov a príslušenstva od roku 2017. Svoje výrobky distribuuje nielen prostredníctvom dlhoročne etablovaných sesterských spoločností na Slovensku, Rumunsku, Poľsku a v Českej republike, ale aj prostredníctvom stálych zákazníkov z celej Európy. Spoločnosť v priebehu nasledujúceho obdobia plánuje rozširovanie svojich výrobných kapacít.
ID: 4787965  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac