Operátor stroja na výrobu výrobkov z plastov / skladník

GXProfiles SK s.r.o.

Miesto práce
Slatinská 1714, 018 61 Beluša
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat 750 EUR + príplatky nočné, príplatky za pracovné prostredie (mesačne cca 100 eur) + prémie (po 3 mesačnej skúšobnej dobe navýšenie hrubej mzdy podľa zaradenia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobných zariadení – práca na výrobných linkách, servis a údržba výrobných liniek
- kontrola správnosti požadovaných parametrov finálnych výrobkov
- balenie výrobkov, tovaru
- lepenie štítkov na tovar
- príprava tovaru podľa objednávky
- uskladnenie tovaru
- vykladanie a nakladanie tovaru do kamiónov a iných vozidiel určených na prepravu tovaru
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- práca s paletovým vozíkom

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- voľné víkendy (pracuje sa v 3zmennej prevádzke pondelok - piatok)
- prémie podľa výkonu
- pravidelné mesačné príplatky

Informácie o výberovom konaní

3 zmenná prevádzka - pondelky - piatky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- ovládanie VZV
- manuálna zručnosť
- tímová spolupráca
- ochota učiť sa

Spoločnosť GXProfiles SK s.r.o. je spoločnosť , ktorá sa zaoberá výrobou a predajom stavebných PVC profilov a príslušenstva od roku 2017. Svoje výrobky distribuuje nielen prostredníctvom dlhoročne etablovaných sesterských spoločností na Slovensku, Rumunsku, Poľsku a v Českej republike, ale aj prostredníctvom stálych zákazníkov z celej Európy. Spoločnosť v priebehu nasledujúceho obdobia plánuje rozširovanie svojich výrobných kapacít.
ID: 3192710  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 750 EUR + príplatky nočné, príplatky za pracovné prostredie (mesačne cca 100 eur) + prémie (po 3 mesačnej skúšobnej dobe navýšenie hrubej mzdy podľa zaradenia)