Akviziční obchodník pro slovenský trh

GWL a.s.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

GWL a.s.

Jsme největší evropský distributor/velkoobchod lithium fosfátových baterií bez přímé konkurence. Spolupracujeme s prověřenými a stabilními výrobci LiFePO4 baterií z celého světa, jejich produkty dovážíme do EU a zde je uvádíme na jednotný trh. Pro naše zákazníky jsme garantem záruky, kvality a důvěry v produkt. Zároveň ale i technickým inovátorem, který přináší nové technologie a produkty na evropský trh. To je unikátní kombinace, kterou chce firma nadále zachovat a rozvíjet.

Pojďte nám pomoci rozvíjet svět baterií

Jestli Tě zajímají obnovitelné zdroje, solární elektrárny, úložiště elektrické energie, elektroauta a vše kolem toho, tak čti dále. Trh solárních panelů a baterií zažívá v posledních letech obrovský boom, stejně tak rosteme i my. Stále se rozvíjíme a potřebujeme do našeho týmu schopného obchodníka pro ČR/SR trh. Jsme nadšení inovátoři, kteří neustále vyhledávají nové neotřelé produkty, které následně našim zákazníkům pomáhají uspět na trhu. Jestli cítíš, že to by mohla být příležitost pro tebe, tak se k nám přidej.

Chceš vyzkoušet, co obnáší obchod na slovenském trhu a pomoci klientům s objednávkami?
Umíš komunikovat se zákazníky?
Zajímá tě tato problematika a chceš získávat více znalostí?

Co budeš dělat?

Aktivní akvizice potenciálních zákazníků
Vytváření cenových nabídek
Business development – hledání nových cest a způsobů k oslovení potenciálních zákazníků
Tvorba akvizičního plánu
Úzká spolupráce s ostatními odděleními (marketing, IT, zákaznická péče …)

Jaké lidi bereme s otevřenou náručí?

Mají drive, nadšení, motivaci
Mají zkušenost a nadání pro obchod, technické myšlení, chuť se zdokonalovat ve své práci
Jsou systematicky zaměření a rádi mají ve věcech pořádek – budou denně pracovat s naším firemním informačním systémem ERM/CRM
Vlastní řidičský průkaz sk. B a jsou aktivní řidiči
Mají pozitivní a komunikativní povahu, místo stěžování mají chuť se podílet na řešení a vylepšení
Mají zkušenost s obchodní strategií
Mají mírně pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
Pracují s profesní sítí LinkedIn

Co nabízíme?

Zaškolení na pražské centrále (1 - 2 měsíce), poté práce z SK ideálně na IČO
Možnost vlastní organizace času, organizování schůzek podle vlastních preferencí
Práce z pohodlí domova
Možnost vysokého výdělku - záleží jen na Tvých schopnostech
Prostor k osobnímu i pozičního růstu
Další informace nalezneš na https://kariera.gwl.eu/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší evropský dovozce lithiových baterií. Spolupracujeme s prověřenými a stabilními výrobci baterií, jejich produkty dovážíme do EU a zde je uvádíme na trh. Pro naše zákazníky jsme garantem záruky, kvality a důvěry v produkt. Zároveň ale i technickým inovátorem, který přináší nové technologie a produkty. To je unikátní kombinace, kterou chce firma nadále zachovat a rozvíjet.
ID: 4495178  Dátum zverejnenia: 5.1.2023