Senior účtovník (M/Ž)

Gwent Accounting s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
2 400 EUR/mesiacfinálna odmena závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do komplexnej účtovnej firmy hľadáme talentovaných a skúsených senior účtovníkov / senior účtovníčku, ktorý/á sa pripojí k nášmu dynamickému tímu.

Radi Vás spoznáme na pohovore.

Vašou náplňou práce bude:

  • samostatné účtovanie pridelenej klientely,
  • príprava a spracovanie DPH priznania, kontrolný a súhrnný výkaz,
  • práce pri zostavovaní mesačných a ročných závierok,
  • archivácia dokladov a vedenie evidencie,
  • komunikácia s klientami, vybavovanie ich dopytov,
  • práca v účtovnom programe Omega,
  • iné účtovné a administratívne práce,
  • administratíva spojená s pozíciou.

  • príjemné, stabilné pracovné prostredie,
  • office v kancelárskej budove v širšom centre Bratislavy,
  • mladý, dynamický kolektív,
  • pravidelné poskytovanie odborných školení,
  • teambuildingové akcie (spoločné obedy, Vianočné večierky),
  • možnosť využitia posilňovne v budove,
  • vianočné odmeny,
  • extra voľné dni,
  • práca so zaujímavou klientskou základňou,
  • odmena za odporučenie nového klienta,
  • nadobudnutie nových vedomostí, neustále nové účtovné a daňové prípady,
  • v prípade potreby je možnosť krátkodobo pracovať z domu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Zameranie na detaily - dôkladnosť a presnosť pri spracovaní finančných údajov a transakcií. Schopnosť identifikovať chyby alebo nezrovnalosti vo finančných záznamoch.
  • Analytické schopnosti - silné analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy. Schopnosť interpretovať finančné údaje a trendy s cieľom poskytnúť zmysluplné informácie.
  • Prispôsobivosť / flexibilita - schopnosť prispôsobiť sa zmenám v účtovných štandardoch alebo postupoch spoločnosti. Ochota učiť sa a udržiavať si aktuálne informácie o trendoch a predpisoch v odvetví.
  • Riešenie problémov - schopnosť identifikovať a riešiť účtovné problémy a nezrovnalosti. Proaktívny prístup k riešeniu finančných problémov.
  • Tímový hráč - spolupráca a tímová spolupráca s kolegami z účtovného oddelenia a iných oddelení. Ochota podeliť sa o vedomosti a poskytovať podporu členom tímu.
  • Komunikačné zručnosti - jasné a výstižné oznamovanie finančných informácií finančným aj nefinančným zainteresovaným stranám. Schopnosť komunikovať s členmi tímu a klientami.

Skupina Gwent poskytuje klientom konzultácie v oblasti podnikania, právnych a účtovných služieb. Zabezpečujeme, aby naši klienti mali všetky informácie potrebné k podnikaniu, ktoré ich zároveň upozorňujú a zabezpečujú ochranu pred akýmkoľvek postihom zo strany ktoréhokoľvek úradu alebo inej tretej strany. To, čo ponúkame klientom, je skutočná podpora podnikania každý deň v týždni a riešenie akéhokoľvek problému, ktorý im bráni v dosahovaní cieľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4765448  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac