Administratívny pracovník na finančné oddelenie

Guru Web Ops SK s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáte prácu vo finančnej oblasti, ktorá je o číslach, nie je stereotypná a kde komunikujete po anglicky s obchodnými partnermi na celom svete predovšetkým cez e-mail a chat?
• Hľadáte firmu v ktorej sú na prvom mieste ľudia, kde si kolegovia pomáhajú, a kde vládne priateľská atmosféra?
• Hľadáte prívetíve pracovné prostredie v prevažne ženskom kolektíve, kde máte variabilnú pracovnú dobu.
• Hľadáte prácu kde nie sú závierky ani termíny, ale kľudné a podporujúce pracovné prostredie, kde si môžete plánovať a organizovať čas a úlohy v rámci mesiaca tak, aby ste zladili rodinný a pracovný život?

Sme mladá slovenská spoločnosť, ktorá zastrešuje affiliate program a collection proces pre partnerskú spoločnosť, ktorá prevádzkuje jeden z najväčších celosvetových webových portálov vo svojom segmente.

Hľadáme Administratíveho pracovníka, ktorého/ktorej zodpovednosti budú zahŕňať:
• Zapisovanie tržieb a výpočet výšky tržieb.
• Kontrola tržieb za predchádzajúce mesiace.
• Vystavovanie faktúr a príprava podkladov pre vystavovanie faktúr.
• Komunikácia s obchodnými partnermi.
• Spracovanie došlých platieb – priradenie platieb k jednotlivým partnerom, párovanie s
faktúrami, evidencia nevypátraných platieb.
• Pravidelná aktualizácia údajov obchodných partnerov.

• Flexibilný pracovný čas s pevnou pracovnou dobou od 9:00 do 15:00
• Možnosť príležitostnej práce home office
• Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• Vždy plná skrinka ovocia a snackov
• Firemné teambuildingy niekoľkokrát do roka
• Priateľská atmosféra
• Štvrťročné odmeny v závislosti od výkonu a hospodárskych výsledkov firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pokročilá znalosť anglického jazyka
• Znalosť MS Office
• Základy účtovníctva (výhodou)
• Základy daňovej legislatívy (výhodou)

• Zodpovedný a spoľahlivý
• Precízny
• Komunikatívny
• Schopnosť zvládať rozvíjajúce sa a dynamické prostredie
• Schopnosť pracovať samostatne
• Pozitívny prístup ku zmenám
• Proaktívny a kreatívny prístup

Sme mladá, ale už zabehnutá spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou recenzií a hodnotením bezpečnosti poskytovateľov služieb v oblasti e-gamingu. Patríme medzi 3 najlepšie portály na vysoko konkurenčnom globálnom trhu.
ID: 4588985  Dátum zverejnenia: 4.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac