Junior Account Manager

Guru Web Ops SK s. r. o.

Ľudovíta Fullu 9, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša platforma vzdeláva a šíri povedomie o bezpečnom pohybe vo svete online gamblingu a stará sa o to, aby hráči hrali bezpečne. Na prvom mieste je pre nás spokojnosť hráča, takže usilovne pracujeme na tom, aby naše informácie boli vždy aktuálne a užitočné.

Do nášho obchodného tímu, ktorý sa stará o našich partnerov či už administratívne alebo obchodne hľadáme posilu. Hľadáme človeka, ktorý nám pomôže prehlbovať vzťahy s partnermi, dokáže s nimi komunikovať tak, aby to pre nich bol príjemný zážitok a zároveň zvládne detailne spracovať ich údaje tak, aby nám neunikli žiadne dôležité informácie.

Čo budeš robiť?
- Spracovávať nové registrácie - naši partneri k nám väčšinou prídu sami, no bude na tebe s nimi dohodnúť obojstranne výhodné podmienky a správne nastaviť spoluprácu aj po administratívnej stránke.
- Každodenne komunikovať – komunikácia prebieha väčšinou písomne, budeš kontaktnou osobou pre zverených partnerov a bude na tebe, aký dobrý vzťah si s nimi vybuduješ.
- Pracovať na dlhodobejších projektoch – v našej spoločnosti sa neustále zlepšujeme a preto o projekty núdzu nemáme. Budeme radi, ak sa do nich zapojíš a pomôžeš nám vyladiť spoluprácu a zvýšiť spokojnosť partnerov.
- Spolupracovať s ostatnými oddeleniami v spoločnosti – u nás nikto nie je sólo hráč a spolupráca je dôležitá k dosiahnutiu spoločného cieľa – spokojnému partnerovi.

- Flexibilný pracovný čas s možnosťou home - office
- Žiadne korporátne maniere, atmosféra u nás je veľmi uvoľnená
- Pravidelné teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí
- Možnosť zúčastniť sa na zahraničných konferenciách
- Občerstvenie v podobe kávy, čajov, džúsov, sladkostí a slaných pochutín
- Kvartálne odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vieš dobre komunikovať – partneri sa na teba obracajú denne a chceme, aby to robili radi.
- Si dôsledný/á – správa údajov našich partnerov bude na tebe a preto potrebujeme, aby si bol/a doma aj v administratíve.
- Máš zdravý sedliacky rozum – nepotrebujeme riešiť kvantové problémy, ale chceme, aby si sa vedel/ a vynájsť a myslieť „out of the box“.

Sme mladá, ale už zabehnutá spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou recenzií a hodnotením bezpečnosti poskytovateľov služieb v oblasti e-gamingu. Patríme medzi 3 najlepšie portály na vysoko konkurenčnom globálnom trhu.
ID: 4072035  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac