Ošetrovateľ zvierat so zameraním na chov koní - hľadáme nového člena tímu

Gurman s.r.o.

Miesto práce
Hniezdne
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 9 EUR/hod.Vyššie platové ohodnotenie - ak máte skúsenosti s prácou pri koňoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného stajníka/stajníčku, ktorý má kladný vzťah ku zvieratám a chuť pracovať. Stajňa sa venuje predovšetkým parkúrovému jazdeniu, vozotajstvu Príjemný kolektív. starostlivosť o kone, vyvádzanie do výbehov, vyhnojovanie, nastielanie, drobné ošetrenie, kŕmenie. Striedanie smien je po 4 dňoch. Požadujeme zodpovedný prístup k práci a kladný vzťah ku koňom.

Uchádzačovi o prácu: budete sa starať o koňské stádo, vyvádzať ich na pastvu a zabezpečovať potrebnú starostlivosť.

Typický deň na pozícii Ošetrovateľ zvierat so zameraním na chov koní vyzerá tak, že sa zobudíte skoro ráno a začnete s rannou starostlivosťou o kone. Potom budete čistiť stajne a pripravovať kŕmenie pre koní. Poobede sa zvyčajne venujete jazde na koňoch a ich tréningu.

Pracovná doba typická pre pozíciu Ošetrovateľ zvierat so zameraním na chov koní zvyčajne začína skoro ráno a končí neskoro večer. Je potrebná flexibilita a ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky.

  • Máme pre vás ubytovanie k dispozícii, takže nemusíte hľadať bývanie. Vaša vlastná izba so soc.zariadením vám poskytne dostatok súkromia a komfortu.
  • Koncoročné odmeny vám umožnia získať finančnú satisfakciu za vašu prácu a snahu, ktorú do nej vkladáte.
  • Zamestnanecká karta vám poskytne zľavy v mnohých obchodoch a podnikoch, čím môžete ušetriť peniaze a zlepšiť si svoj životný štýl.
  • Narodeninový príspevok je naším spôsobom, ako osláviť s vami vašu osobnú výročie a vyjadriť vám našu vďačnosť za vašu prácu.
  • Odmena za vernosť je naším spôsobom, ako oceniť vašu lojalitu a trvalosť voči našej spoločnosti, a zároveň vám umožniť získať ďalšie finančné prínosy.
  • Navyše, ako ošetrovateľ zvierat so zameraním na chov koní, budete mať príležitosť pracovať s týmito krásnymi zvieratami každý deň a sledovať ich rast a vývoj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Organizuješ a plánuješ prácu tímu
  • Máš manuálnu zručnosť
  • Máš fyzickú zdatnosť
  • Vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
  • Hard skills: Chov koní, Prvá pomoc
  • Soft skills: Komunikačné zručnosti, tímový hráč

Spoločnosť zaoberajúca poľnohospodárskou výrobou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Bednarčíková
Tel.: +421915995829
E-mail: poslať životopis
ID: 4841154  Dátum zverejnenia: 28.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.