Vedúci mliekarenskej výroby - pridajte sa k nášmu úspešnému tímu

Gurman s.r.o.

Miesto práce
Hniezdne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacmesačné prémie, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadi technické a technologické operácie výrobného procesu v mliekarenskej výrobe
  • Organizuje a zabezpečuje celkové fungovanie výroby a jednotlivých úsekov mliekarenskej výroby
  • Vedie tím zamestnancov a zodpovedá za bezproblémový chod mliekarenskej prevádzky
  • Kontroluje a posudzuje dodržiavanie technologických postupov, procesov a noriem v mliekarenskej výrobe
  • Plánuje a koordinuje výrobu a zabezpečuje dostatočné zásoby surovín a materiálov pre výrobu
  • Zabezpečuje dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov v mliekarenskej výrobe

Uchádzač, budeš obsluhovať stroje a zariadenia v mliekarenskej výrobe.

Typický deň na pozícii Vedúci mliekarenskej výroby zahŕňa plánovanie a koordináciu výroby, kontrolu technologických postupov a procesov, vedieť svoj tím zamestnancov a zabezpečovať bezproblémový chod mliekarenskej prevádzky.

Typická pracovná doba pre pozíciu Vedúci mliekarenskej výroby zvyčajne trvá 8 hodín denne alebo 40 hodín týždenne. V niektorých prípadoch môže byť potrebná práca aj cez víkendy alebo v noci, ak sú potrebné údržby alebo iné výrobné operácie.

  • Zaručujeme ti pravidelné podujatia pre teba a tvoju rodinu, aby ste si užili spoločné zážitky.
  • Tvoj výnimočný výkon si určite zaslúži mimoriadnu odmenu, ktorú ti radi pridáme k tvojmu platu.
  • Máš vynikajúcu príležitosť rásť v kariére a postupovať vo firme.
  • Okrem toho ťa každý rok čaká finančná odmena za tvoju vernosť nášmu tímu.
  • V našej firme máš k dispozícii moderné pracovné prostredie a najnovšie technológie.
  • Okrem toho ponúkame ti flexibilný pracovný čas a pravidelné školenia a tréningy.

Informácie o výberovom konaní

- možnosť poskytnutia ubytovania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo,ekonomické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Analýtické myslenie
  • Asertivita
  • Cieľavedomosť
  • Dominantnosť
  • Komunikatívnosť
  • Precíznosť (presnosť)
  • Spoľahlivosť
  • Vyššie odborné vzdelanie v oblasti potravinárstva alebo príbuznej oblasti
  • Znalosť procesov mliekarenskej výroby a technológií
  • Zručnosť v používaní mliekarenských strojov a prístrojov

Spoločnosť zaoberajúca poľnohospodárskou výrobou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Bednarčíková
Tel.: +421915995829
E-mail: poslať životopis
ID: 4815932  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac