Kuchár, Gurmán - slovenské špeciality, OC Zemplín Michalovce

GURMÁN MI s.r.o.

Andreja Sladkoviča 5, OC Zemplín - Michalovce, Košický kraj, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 € / NETTO + dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná práca pre etablovanú firmu.
- Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
- Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
- Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
- Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
- Kontrola kvality hotových jedál.
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
- Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

- práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti.
- nadštandartné platobné podmienky

Poskytujeme komplexné služby v oblasti spoločného stravovania a gastronómie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- analyzovanie a riešenie problémov
- organizovanie a plánovanie práce
- manuálna zručnosť
- tímová práca
- komunikácia
- vedenie ľudí
- iniciatívnosť
- cieľavedomosť
- pracovitosť,
- bezúhonnosť,
- nekonfliktnosť
- schopnosť učiť sa nové veci,
- samostatnosť

Spoločnosť Gurmán MI s.r.o. prevádzkuje Pizza Bongiorno Europa Shopping Center Banská Bystrica, Gurmán - Slovenské Špeciality OC ZEMPLÍN MICHALOVCE, Gurmán OC AVENUE HUMENNÉ a Gurmán Europa Shopping Center Zvolen

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3021113  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € / NETTO + dohodou