ASM pre západne Slovensko

GURLEX, s.r.o. - distribúcia liehovín

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového spolupracovníka na pozíciu ASM pre nezávislý trh západne slovenska
Hlavné pracovné zodpovednosti:

- komplexná starostlivosť o zákazníkov (veľkoobchody s predajom alkoholu)
- zodpovednosť za predajné výsledky svojho tímu, platobnú disciplínu,
- uzatváranie ročných obchodných zmlúv, dojednávanie obchodných podmienok,
- príprava , spracovanie a prezentácia ponúk, komunikácia so zákazníkmi,
- koordinácia práce prostredníctvom vlastných obchodných zástupcov,
- kontrola správnosti exekúcie u zákazníkov,
- účasť na procesoch vytvárania plánu predaja a rozpočtov,
- spoluvytváranie predajných a marketingových aktivít.

- práca v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej a napredujúcej spoločnosti, v mladom a vysoko motivovanom tíme,
- adekvátne materiálne a technické zabezpečenie potrebné pre vysoký pracovný výkon,
- motivujúce finančné ohodnotenie viazané na výsledky plnenia plánu a nastavených úloh,
- možnosť profesného a osobného rozvoja,
- čerpanie benefitov spoločnosti.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria. Ostatným kandidátom ďakujeme za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie.

Práca obsahuje vysoký podiel cestovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
5

- predchádzajúce, preukázatelné praktické skúsenosti na podobnej pozícií, PODMIENKOU v oblasti rýchloobrátkového tovaru /FMCG/,
- skúsenosti s riadením obchodného tímu
- rozvinuté negociačné, prezentačné a komunikačné zručnosti,
- znalosť prostredia nezávislého trhu SR
- ochota cestovať v rámci SR vo väčšom rozsahu,
- orientácia na cieľ, výsledok,
- tímový hráč,
- časová flexibilita,
- schopnosť samostatne a rýchlo sa rozhodovať.

Spoločnosť Gurlex s.r.o. je výhradným distribútorom liehovín, destilátov, vína a octu spoločnosti GAS Família. Viac informácií: www.gurlex.com,
Nestville Park - expozícia ľudových remesiel a liehovarníctva Hniezdne, www.nestvillepark.sk, f:Nestvillepark

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GURLEX, s.r.o.
Prešovská 8
064 01 Stará Ľubovňa
ID: 1139140   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 + odmeny