Projektový manažér - Senior

Gurkuda, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a zodpovednosť za projekty spoločnosti
- Finančné, organizačné, realizačné plánovanie projektu
- Aktívna účasť na príprave, návrhu a vývoji projektu
- Zodpovednosť za timing, prípravu a kontrolu jednotlivých častí projektu
- Vedenie malého tímu
- Reporting

.-Dobré platobné podmienky + bonusy
- Netradičné projekty pre domáci a zahraničný trh
- Práca s novými a kreatívnymi technológiami
- Možnosť učiť sa niečo nového
- Solídne pracovné podmienky
- flexibilný pracovný čas
- Miesto práce Bratislva

Vopred ďakujeme za váš záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, marketing - management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Základy
HTML - Základy
PHP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technický background a nadštandartný rozhľad v IT
- skúsenosti s vývojom IT projektov
- rozhľad v oblasti webových aplikácií a webových portálov
- analytické myslenie
- schopnosť “user friendly” rozmýšlania
- znalosť SQL a databázových systémov ,MS Project ,UML, Enterprise architect, PHP, Java, .NET - veľkou výhodou
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosťou motivovať a prinášať funkčné napady sú podmienkou

Komplexné riešenie pre online podnikanie výberom najvhodnejšieho redakčného systému, e-shopu, webdizajnu, vytvorením vhodného obsahu, optimalizácie obsahu pre cieľové skupiny, vytvorenie leadov z návštevníkov a transformácia leadov na odberateľov služieb, alebo tovaru.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2242613  Dátum zverejnenia: 3.9.2015