Pracovník výroby machových obrazov

Gupama s. r. o.

Miesto práce
Wolkrova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka/pracovníčku, ktorý bude súčasťou nášho mladého tímu a bude pracovať s dizajnovými produktami. Ak ťa táto pozícia zaujíma, neváhaj nás kontaktovať!

Náplň práce:

- Výroba machových stien a obrazov

- Inštalovanie machových realizácií - prevoz plus inštalácia na mieste u klienta

- Balenie hotových produktov na expedíciu, plus finalizácia a kontrola

- Príprava rámov, spracovanie a zaradenie do výroby

- Kontrola, evidencia a objednávky - skladové hospodárstvo

Tvojou úlohou bude tiež zabezpečiť správne balenie a kontrolu kvality výrobkov pred expedíciou.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príprava materiálov pre výrobu a eshop

- Inštalácia hotových produktov u klienta

- Balenie a kontrola hotových produktov

Pracovná doba:

- Pracovný čas je v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30

Tešíme sa na teba!

- Ponúkame flexibilný pracovný čas, ktorý si môžeš prispôsobiť podľa svojich potrieb.

- Sme moderná a rýchlo sa rozvíjajúca firma, ktorá ti ponúka možnosť zlepšovať sa a rásť spolu s nami.

- Získaj skúsenosti v oblasti eshopu a výroby machových obrazov a rozvíjaj svoje manuálne zručnosti a talenty.

- Každý deň vidíš výsledky svojej práce v podobe krásnych obrazov

- Máš možnosť pracovať v príjemnom a priateľskom kolektíve, kde sa cítiš ako doma.

- Pracuj v modernom a dobre vybavenom pracovnom prostredí, ktoré ti umožní efektívne plniť svoje pracovné úlohy.

Na pracovný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov, ktorý vyplnia dotazník
(skopírujte a otvorte v samostatnom okne):

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- dobrý time management
- komunikatívnosť

Úsmev na tvári je u nás vždy vítaný :)

Navrhujeme vlastné dizajnové obrazy a steny, ktoré sú následne ručne vyrábané v našej prevádzke v Bratislave, kde máme výrobu aj kamennú predajňu. Naše produkty predávame aj cez eshop na Slovensku aj v Čechách.

Zameriavame sa hlavne na kvalitu prevedenia a individuálny prístup ku každej realizácii, s veľkým dôrazom na detaily.
ID: 4790380  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac