Reagujte bez životopisu

Technik údržby

Gundlach Automotive Solutions s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacod 1400,- Eur (záleží od skúseností kandidáta) + 220 variabilná zložka mzdy, + minim. 70% zo mzdy ročný bonus, + vernostný bonus podľa odpracovaných rokov vyplácaný mesačne a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za vykonávanie preventívnej, prediktívnej a operatívnej údržby, vykonávanie opráv, stav technických zariadení
* Komplexné riešenie technických problémov
* Eliminácia výskytu technických problémov
* Vedenie záznamov údržby a všetkých prestojov
* Oprava a označenie poškodených paliet, riadenie NIO dielov či NIO paliet
* Korektné používanie meradiel a meracích prístrojov
* Obsluha Hofmann, Güdel, Arotec, ACA Kamera, Jansen Automatisation, Robot Kuka
* Vykonávanie úloh podľa pokynov nadriadeného, dodržiavanie pracovných postupov
* Skladové hospodárstvo náhradných dielov
* Spolupráca s procesným inžinierom (možnosť naučit sa nové veci)

* motivačné platové ohodnotenie
* variabilná zložka mzdy 220 EUR
* mesačný bonus za odpracované roky
* ročný bonus
* darčeková karta v hodnote 50 EUR každý mesiac
* stravné vo výške 5,85 EUR
* príspevok do 3. piliera DDS
* vitamínové balíčky

* doprava do zamestnania zabezpečená zo štyroch smerov (Borský Sv. Jur, Bratislava, Čáry, Senica)
* príspevok na dopravu
* multisport karta s príspevkom zamestnávateľa
* zabezpečenie pitného režimu
* práca na 3 zmeny

Ak Vás inzerovaná pozícia zaujala a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme.
Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov.

Nebránime sa ani záujemcom, ktorí sú absolventami, teda vyučení v obore, ale bez praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyhláška 508, min. § 21 - výhodou
- znalosť cudzieho jazyka - výhodou

Technické a analytické myslenie, zodpovednosť a spoľahlivosť, tímovosť ---) sú predpokladom pre vyhovujúceho kandidáta.

Spoločnosť Gundlach Automotive Solutions s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4433434  Dátum zverejnenia: 11.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac