Pracovník blokačného skladu

Gundlach Automotive Solutions s.r.o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno
Termín nástupu
DOHODOU
1 000 EUR/mesiacfinálna výšky mesačnej mzdy závisí od skúseností a znalostí vhodného kandidáta, k mesačnej mzde náležia aj mesačné bonusy, ročný bonus, vernostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Posudzovanie kvality dielov vo výrobe podľa špecifických požiadaviek zákazníka (katalógov chýb).
*Riadenie nezhodného produktu podľa definovaného procesu, skladovanie a evidencia nezhodných dielov.
*Vyskladňovanie nezhodných dielov a tvorba dodacích listov, inventúrne kontroly skladu nezhod. dielov.
*Informovanie dodávateľov o stave blokovaných dielov, vykonávanie obhliadok blokovaných dielov (SA).
*Spolupráca pri vykonávaní náhodnej kontroly kvality produktu vo výrobe a na pracovisku paletizácie.
*Dodržiavanie 5S na svojom pracovisku.
*Spolupráca na interných auditoch.
*Koordinácia a podpora pri triedení nezhodných dielov vo výrobe.

* zaujímavé a motivačné ohodnotenie
* mesačný bonus za lojalitu/ odpracované roky
* doprava do zamestnania zabezpečená zo štyroch smerov (Borský Sv. Jur, Bratislava, Čáry, Senica)
* stravné lístky nad rámec zákona
* príspevok do 3. piliera DDS
* 13.plat
* bonus za doporučenie nového kolegu
* zabezpečenie pitného režimu
* po úspešnom zaškolení perspektíva dlhodobého zamestnania, zmluva na dobu neurčitú
* po zaučení prehodnotenie platového ohodnotenia
* stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
* práca v jednozmennej prevádzke.

Ak Vás zaujal popis pracovnej pozície a chceli by ste sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Platný VZV preukaz so skúsenosťami je výhodou.
Výhodou je aj znalosť nemeckého alebo anglického jazyka aspoň na úrovni začiatočníka.
Vzdelanie technického zamerania je výhodou.
Vhodný uchádzač by mal vedieť pracovať samostatne, mal by byť spoľahlivý, zodpovedný.

Spoločnosť Gundlach Automotive Solutions s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4433425  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac