Reagujte bez životopisu

Operátor výroby pri montáži

Gundlach Automotive Solutions s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
Dohodou
1 100 - 1 345 EUR/mesiacNástupná základná mzda 870 EUR + 230 variabilná zložka mzdy. Navyšovanie mzdy podľa tarifných tried až do výšky 1.345 EUR. Po skúšobnej dobe darčeková karta s nabíjaním kreditu každý mesiac 50,- EUR. Ročný bonus, vernostný bonus, dodatková dovolenka za odpracované roky, multisport karta s príspevkom, príspevok do 3. piliera DDS, vitamínové balíčky, prací gél a iné...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce vo výrobnej prevádzke pri montáži kolies
Po zaškolení obsluha strojných zariadení
Manipulácia s diskami a pneumatikami, nakladanie do linky

* navýšenie mesačnej mzdy po skúšobnej dobe a podľa tarifných tried až do 990,- EUR
* variabilná zložka mzdy 230 EUR
* mesačný bonus za odpracované roky = vernostný bonus

* príplatok za vedenie vzv

* ročný bonus
* darčeková karta v hodnote 50 EUR v čistom každý mesiac
* stravné vo výške 5,85 EUR
* príspevok do 3. piliera DDS
* vitamínové balíčky
* doprava do zamestnania zabezpečená zo štyroch smerov (Borský Sv. Jur, Bratislava, Čáry, Senica)
* príspevok na dopravu
* multisport karta s príspevkom zamestnávateľa
* bonus za odporučenie nového kolegu
* deň zdravia
* zabezpečenie pitného režimu
* viaczmenná prevádzka
* stabilné zamestnanie na dobu neurčitú

Ak Vás inzerovaná pozícia zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Radi sa s Vami stretneme aj osobne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Z dôvodu manipulácie s ťarchou, práca nie je vhodná pre ženy a pre mužov, ktorí majú určité zdravotné ťažkosti.

Zodpovedný, spoľahlivý prístup k práci, tímová práca.

Spoločnosť Gundlach Automotive Solutions s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Pikulikova
Tel.: +421240203400
E-mail: poslať životopis
ID: 4169721  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac