Obchodno-technický zástupca pre Žilinský kraj

GUMEX SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.8.2020-1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 450 EUR/mesiacPrémie podľa vlastných výsledkov aj výsledkov tímu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi ľudí a riešenie technických otázok? Ste rýchly a máte obchodného ducha? Máte radi samostatnú prácu a pritom chcete byť členom obchodného tímu?
Dosahujete už dnes vo svojej práci výborné výsledky, ale túžite dokázať viac?
Poďte k nám predávať hadice, tesniace gumy, profily a mnoho ďalšieho.
Sme v tom čo robíme dobrý a už 26 rokov pomáhame zákazníkom udržiavať ich zariadenia funkčné.

Výsledkom Vašej práce bude:
Vyhľadanie nových a starosť o zverených zákazníkov.
Denne robiť obchodno-technickú podporu a vybavovanie požiadaviek zákazníkov priamo v ich prevádzkach pri cca 4 obchodných stretnutiach.

Práca v rodinnej firme, v ktorej je zavedený systém a pracuje sa na jeho neustálom zlepšovaní.
Fixná mzda + prémie podľa vlastných výsledkov aj výsledkov tímu.
Profesionálny zácvik.
Pravidelné produktové školenia.
Ústretová a pohodová atmosféra menšieho kolektívu.
Moderné a čisté zázemie. S plnou IT podporou (notebook, mobil...).
Osobný automobil pre služobné účely k dispozícii.
Možnosť parkovania zadarmo v areáli firmy.
Pracovná doba Po - Pi 7:30 – 16:00 hod
Stravné lístky

Zaujala vás pozícia Obchodno-technického zástupcu? Pošlite nám svoj životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gumárenstvo, strojírenstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Obchodný duch a dobré výsledky v predchádzajúcom zamestnaní.
Mať všeobecné technické myslenie.
Vedieť si zorganizovať a pripraviť obchodne stretnutia, ktorých výsledkom je ďalšia spolupráca a obchod.
Byť rýchly a vedieť sa zákazníkov opýtať tak, aby z dopytu vznikol obchod
Hľadať nové možnosti, kde môžu naše produkty pomôcť.

Sme stabilná firma s 14 ročnou tradíciou na Slovensku a 26 ročnou v Česku.
(veľkoobchod: hadice, tesniaci gumy, technické fólie atď.)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Stará Ivanská cesta 1E
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Lagová
Tel.: +420 518 399 599, +420 605 72 63 93
E-mail: poslať životopis
ID: 3790528  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac