Regionálny obchodný manažér, Košice

GUMEX SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
760,- € základná mzda, hrubá mzda až 1500,-€ podla vlastného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výsledkom Vašej práce budú:
Objednávky v požadovanej výške získané od nových zákazníkov.

Región: košický a prešovský kraj
Hlavná oblasť pôsobenia: Predaj hadíc, tesnení a služieb s nimi spojenými vo výrobných organizáciách. Aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu.

Čo získate, keď budete na pozícii úspešný:
Budete propagovať služby a produkty serióznej firmy.
Nové technické znalosti a odbornosť.
Motivačné odmeňovanie podľa výkonu a výsledkov v danom regióne.
Prácu v produktívnom a skvelom tíme.

Svoje životopisy zasielajte e-mailom na adresu: personalni.oddeleni@gumex.cz
Predmet správy: Regionálny obchodný manažér Košice
Predpokladaný nástup: podľa dohody
Ďakujeme vopred za prejavený záujem.
fb GUMEX Kariéra https://www.facebook.com/gumexkariera
Kontakt: Jana Lagová, +420 605 726 393, +420 518 399 599, Miroslava Čermáková +420 734 150 169, +420 518 399 522

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
Predchádzajúce preukázateľné výsledky v predaji tovaru alebo služieb.
Musí Vás baviť cestovať a komunikovať so zákazníkmi v ich prevádzkach - 4 dni v týždni.
1 den v týždni - kancelár na adrese: Južná trieda 78, 040 01 Košice.
Aktívny prístup k zadaným úlohám, ústretovosť a samostatnosť.
Užívateľská znalosť práce s PC.
Schopnosť zvládnuť bežnú administratívu.
Nadšenie pre techniku.

Sme stabilná firma s 12 ročnou tradíciou na Slovensku a 24 ročnou v Česku.
(veľkoobchod: hadice, tesniaci gumy, technické fólie atď.)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Studená 5
821 04 Bratislava
ID: 3310155   Dátum zverejnenia: 23.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   760,- € základná mzda, hrubá mzda až 1500,-€ podla vlastného výkonu.