Ügynök, Területi képviselő

GUIDO NÁBYTOK s.r.o.

Szlovák Köztársaság, Magyarország (Az állás utazást igényel)
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
01.08.2022
Bérfeltételek (bruttó)
700 EUR/hónap

Keressük fürdőszobabútorok értékesítésére és forgalmazására gyakorlattal, tapasztalattal rendelkező kollégánkat elsősorban
Komárom és Érsekújvár környékéről.

Feladataid lesznek: Meglévő és új cégek látogatása, bútorok értékesítése, tárgyalás lebonyolítása cégvezetőkkel, kapcsolattartás a gyártóüzemmel.
Amit elvárunk: Jó kommunikációs készség, rugalmasság, B kategóriás jogosítvány, vezetésben szerzett rutin.
Amit kínálunk: Rész vagy teljes munkaidős jogviszony, céges autó, telefon, laptop.
Kiemelt bérezés + Jutalék.

Ha szeretnél egy fiatalos, jó csapathoz tartozni jelentkezz most!

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk a [email protected] e-mail címre.

Magyar nyelv - Középszint (B2) és Szlovák nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Office - Haladó

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Nyitott, kommunikatív, kitartó, céltudatos, felelősségteljes

25 éves cégünk fürdőszobagyártással és azok értékesítésével foglalkozik, mely tevékenységi körhöz hozzátartozik a kiszállítás is. Erre a területre keressük a megfelelő, nyitott kollégánkat.
ID: 4036261  Dátum zverejnenia: 7.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/hónap