Agent

GUIDO NÁBYTOK s.r.o.

Nitriansky kraj, Komárňansko-ostrihomská župa (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu so skúsenosťami a skúsenosťami s predajom a distribúciou kúpeľňového nábytku.
Zodpovedáte za: Návštevu existujúcich a nových spoločností, predaj nábytku, rokovania s manažérmi spoločností, spoluprácu s výrobným závodom.
Čo očakávame: Dobré komunikačné schopnosti v slovenčine a maďarčine, flexibilita, licencia kategórie B, vodcovská rutina.

Plný pracovný úväzok so slovenskou spoločnosťou, služobné auto, telefón, notebook.
Špeciálny plat + provízia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Naša maďarská spoločnosť so sídlom na Slovensku predáva kúpeľňový nábytok už niekoľko rokov. Na Slovensku aj v Maďarsku.
ID: 3973153  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac