Brusič CNC - nástrojár

GÜHRING Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
01.01.2022
Od 1 000 EUR/mesiac13. plat príspevok na cestovné dochádzkový bonus príspevok pri narodení dieťaťa výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC brúsky, brúsenie a výroba rezných nástrojov z tvrdokovu a HSS (vrtáky, frézy, výhrubníky, výstružníky, záhlabníky, tvarové nástroje)

13. plat
príspevok na cestovné
dochádzkový bonus
príspevok pri narodení dieťaťa
výkonnostný bonus
možnosť profesijného rastu
práca v stabilne medzinárodnej spoločnosti s viac ako 120 ročnou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Brusič/nástrojár

Spoločnosť GÜHRING je popredným svetovým výrobcom vysokovýkonného náradia na trieskové obrábanie. Spoločnosť s viac ako 120- ročnou tradíciou je dnes lídrom v oblasti vŕtania, frézovania, závitovania, vyhrubovania a vystružovania, zahlbovania, PKD nástrojov a upínacách systémov.
V novootvorenom závode pri Beluši je vytvorené zázemie pre výrobu, servis a výskum v oblasti VHM a HSS rezných nástrojov na trieskové obrábanie. Závod je vybavený vlastnou technológiou PVD povlakovania, technológiou úpravy mikrogeometrie rezných hrán, ako aj technológiu úpravy po procese PVD povlakovania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3576825  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac