Pracovník obchodu

GUFERO BB, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 - 800 EUR/mesiac, závisí od obsadenej pozície vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cez práce v sklade a obsluhu zákazníkov ku vypracovávaniu obchodných ponúk, hľadaniu nových obchodných príležitostí, riešenia logistiky až ku riadeniu tímu.
Cez pozíciu skladníka v prípade úspechu radi obsadíme neobsadené miesto výkonného riaditeľa. Je to len o Vašich ambíciách. Príďte. Skúste. Uvidíme.

Nenudíme sa (máme dosť práce ), neprší na nás (pracovisko vo vnútri), teplá strava (najlepšia časť dňa :-)), príjemný kolektív...
Vďaka spokojných zákazníkov v závislosti na Vašom výkone - to sa nedá ničím zaplatiť.
Pri práci sa nestagnuje - neustály tlak na vzdelávanie podporuje rast mozgových buniek (prípadne bráni ich ubúdaniu) a teda veríme, že ostaneme navždy mladí.

Hľadáme kolegu (muža) do existujúcej prevádzky v Banskej Bystrici alebo kolegu/kolegyňu (muža alebo ženu) do existujúcej prevádzky vo Zvolene.

Bez základných informácií z našej www.gufero.sk stránky a záujmu pracovať s nimi nám ani neposielajte životopis. Nikto učený z neba nespadol a tak ako všetci ostatní Vaši budúci kolegovia, aj Vy sa dokážete naučiť to, čo doteraz nepoznáte. Len sa netreba báť!
Pošlite e-mailom Váš životopis na personalne@gufero.sk a my sa Vám ozveme. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Strojopis - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Byť zvedavý a chcieť odstraňovať svoje nevedomosti vzdelávaním a pracovaním na sebe je devíza, ktorú môžeš ponúknuť.

Obchodná firma s technickým materiálom - remene, reťaze, ložiská, mazivá, tesnenia, hadice...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Sladkovicova ulica 53
974 05 Banska Bystrica
ID: 506564   Dátum zverejnenia: 31.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 - 800 EUR/mesiac, závisí od obsadenej pozície vo firme