Referent odbytu

GÜDE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
K sihoti 324/2, Liptovský Hrádok-Roveň
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavovanie objednávok od veľkoobchodných odberateľov, fakturácia, komunikácia s odberateľmi, zodpovednosť za objednávky, dodacie listy, faktúry, dobropisy
- Komunikácia so zákazníkom - e-mail, telefón
- Riešenie požiadaviek, potrieb a problémov zákazníka
- Práca s interným systémom spoločnosti

- Jednozmenná prevádzka
- Voľné víkendy a sviatky
- Zaškolenie skúsenými kolegami
- Príspevok na stravovanie
- Tovar a služby za zamestnanecké ceny
- Príjemné pracovné prostredie
- Zázemie silnej, stabilnej, úspešnej a stále rastúcej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu
- Spoločné akcie a teambuildingové aktivity
- Prémie, odmeny
- Vstupy do wellness zadarmo

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Mozilla Thunderbird - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou
- Dobrá znalosť práce s PC
- Zodpovednosť
- Samostatnosť a precíznosť
- Príjemné a profesionálne vystupovanie
- Komunikatívnosť a flexibilita
- Skvelé komunikačné schopnosti (telefonická komunikácia)
- Skvelé ovládanie gramatiky (e-mailová komunikácia)
- Odolnosť voči stresu a pozitívny prístup k práci
- Ochota naučiť sa nové veci

Spoločnosť GÜDE Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 ako dcérska spoločnosť nemeckej Güde GmbH & Co. KG. Pôvodné zameranie firmy bolo na veľkoobchod s produktami značiek Güde, DEMA a Vintec, pre ktoré je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensku. K veľkoobchodnej činnosti sa postupne pridal aj maloobchod a predaj cez internet prostredníctvom e-shopov PriemyselnyTovar.sk, gude.gude.sk, DEMAshop.cz a GudePolska.pl
V roku 2013 sa, stále expandujúca spoločnosť, GÜDE Slovakia, s.r.o. presťahovala do novopostavených priestorov pri Liptovskom Hrádku, kde sa podarilo dostať všetko pod jednu strechu. Na jednom mieste sa nachádza administratívne centrum firmy, rozsiahla predajňa so širokým sortimentom nielen nami dovážaných značiek, skladové priestory s tovarom okamžite pripraveným pre našich zákazníkov a odberateľov, a v neposlednom rade servisné stredisko s dostatkom náhradných dielov, v ktorom vykonávame záručné aj pozáručné opravy pre nami dovážané značky.
V roku 2016 sme do nášho sortimentu dovážaných značiek pridali aj novovzniknutú značku Wolpertech, ktorá je založená na skúsenostiach a kvalite značky Güde, ponúka však ešte zaujímavejší pomer cena/výkon a tým sa stáva ešte dostupnejšou pre záujemcov o kvalitné náradie.
V súčasnosti je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensko pre značky Güde, DEMA, Vintec, Wolpertech, DENNER edition, STABILO, STABILO Sanitär a MenaVET, z ktorých ponúkame kompletný sortiment a záručný aj pozáručný servis vo vlastnom servisnom stredisku v centrále firmy pri Liptovskom Hrádku. Už 23 rokov nám dôveruje vyše 120 stálych veľkoobchodných odberateľov, hlavne vďaka vysokej kvalite a precíznosti, ktorá je zaručená spoľahlivou výstupnou kontrolou u nemeckého výrobcu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4076618  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac