Servisno - technický pracovník

GÜDE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Podtureň-Roveň
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800 EUR/mesiac700 + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Prijímanie a odosielanie spotrebiteľských reklamácií
- Fakturácia
- Sledovanie reklamačných procedúr
- Emailová komunikácia
- Objednávanie náhradných dielov
- Vedenie skladu náhradných dielov
- Poskytovanie informácií zákazníkom

- Jednozmenná prevádzka
- Voľné víkendy a sviatky
- Motivačné ohodnotenie
- Zaškolenie skúsenými kolegami
- Možnosť kariérneho rastu
- Príspevok na stravovanie
- Tovar a služby za zamestnanecké ceny
- Príjemné pracovné prostredie
- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu
- Spoločné akcie a teambuildingové aktivity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, mechanik, automechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technická zručnosť a technické vedomosti
- Komunikatívnosť
- Práca na počítači
- Pracovitosť
- Čítanie nákresov pre objednávanie náhradných dielov
- Dobrá fyzická kondícia.

Spoločnosť GÜDE Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 ako dcérska spoločnosť nemeckej Güde GmbH & Co. KG. Pôvodné zameranie firmy bolo na veľkoobchod s produktami značiek Güde, DEMA a Vintec, pre ktoré je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensku. K veľkoobchodnej činnosti sa postupne pridal aj maloobchod a predaj cez internet prostredníctvom e-shopov PriemyselnyTovar.sk, gude.gude.sk, DEMAshop.cz a GudePolska.pl
V roku 2013 sa, stále expandujúca spoločnosť, GÜDE Slovakia, s.r.o. presťahovala do novopostavených priestorov pri Liptovskom Hrádku, kde sa podarilo dostať všetko pod jednu strechu. Na jednom mieste sa nachádza administratívne centrum firmy, rozsiahla predajňa so širokým sortimentom nielen nami dovážaných značiek, skladové priestory s tovarom okamžite pripraveným pre našich zákazníkov a odberateľov, a v neposlednom rade servisné stredisko s dostatkom náhradných dielov, v ktorom vykonávame záručné aj pozáručné opravy pre nami dovážané značky.
V roku 2016 sme do nášho sortimentu dovážaných značiek pridali aj novovzniknutú značku Wolpertech, ktorá je založená na skúsenostiach a kvalite značky Güde, ponúka však ešte zaujímavejší pomer cena/výkon a tým sa stáva ešte dostupnejšou pre záujemcov o kvalitné náradie.
V súčasnosti je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensko pre značky Güde, DEMA, Vintec, Wolpertech, DENNER edition, STABILO, STABILO Sanitär a MenaVET, z ktorých ponúkame kompletný sortiment a záručný aj pozáručný servis vo vlastnom servisnom stredisku v centrále firmy pri Liptovskom Hrádku. Už 23 rokov nám dôveruje vyše 120 stálych veľkoobchodných odberateľov, hlavne vďaka vysokej kvalite a precíznosti, ktorá je zaručená spoľahlivou výstupnou kontrolou u nemeckého výrobcu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3678183  Dátum zverejnenia: 26.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 800 EUR/mesiac700 + variabilná zložka mzdy