Marketingový referent

GU SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude závisieť od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa sociálnych sietí SK + CZ, komunikácia na sociálnych sieťach
- správa online marketingu v spolupráci s agentúrou
- zodpovedá za aktuálnosť spravovaných stránok spoločnosti (správa webovej stránky spoločnosti v spolupráci s agentúrou, podstránky k produktom)
- písanie článkov
- preklady z NJ do SJ
- marketing oddeleniu servisu a montáže

Gretsch - Unitas je rodinná medzinárodne pôsobiaca spoločnosť. Neustále povzbudzujeme a podporujeme zamestnancov počas ich profesionálneho života. Začína sa to od úvodných fáz ich uplatnenia v spoločnosti - napríklad školeniami realizovanými produktovými manažérmi. Naša pracovná atmosféra, zmysel pre spoločenskú zodpovednosť a otvorená komunikácia zabezpečujú vysoký stupeň motivácie kolegov v GU. Naše školenia podporujú tímovú prácu, tvorivosť a vynaliezavosť.
Toto všetko v súčinnosti s motivačným ohodnocovaním závislým od výkonu každého jednotlivca, robí spoločnosť Gretsch - Unitas atraktívneho zamestnávateľa vo svojom odbore. Pretože kvalita a kvalifikácia idú ruka v ruke.
Ďalšie benefity našej spoločnosti Vám veľmi radi odprezentujeme na osobnom stretnutí.

Vybraní uchádzači budú informovaní a pozvaní na osobné stretnutie najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosť s prácou v grafických programoch (Google Ad Works, Adobe, Photoshop, Indesigne)
- sociálne siete ako LinkedIn, Facebook sú Tvoja parketa
- nechýba Ti technické myslenie, predsa len jedná sa o technický produkt
- ovládaš nemecký jazyk alebo anglický jazyk - čaká Ťa aj množstvo prekladov, komunikácia s materskou firmou v Nemecku
- v neposlednom rade Ti nechýba kreativita a originalita, rád prichádzaš s novými nápadmi

Pod­niková sku­pina Gretsch­-Unitas je po viac ako 100 úspešných rokoch jedným z najvýzna­mnejších predajcov okennej a dver­ovej tech­niky, automatických dver­ových sys­témov ako aj sys­témov manaž­mentu budov. Tu náj­dete nielen jedinečný sorti­ment pro­duktov od okenných kovaní pre rodinné domy až po sys­témy manaž­mentu budov – ale je to aj pravé miesto, ak pot­re­bujete dodáva­teľa sys­tému pre drevené prvky alebo cer­ti­fikáciu CE.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3964360  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac