Obchodno-technický zástupca pre uzamykacie systémy

GU SLOVENSKO, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účasť na vzniku projektu výroby a predaja uzamykacích systémov, cylindrických vložiek a systémov generálneho kľúča.
- Vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
- Sledovanie spätnej väzby a technická podpora
- Vedenie databázy zákazníkov v CRM
- Vytváranie cenových ponúk, platobných podmienok a ostatných podmienok spolupráce
- Vytváranie plánu predaja periodicky
- Sledovanie vývoja trhu v regióne a pohyby cien
- Sledovanie vývoja objemov predaja zákazníkov
- Technické samovzdelávanie
- Vytváranie štatistických prehľadov podľa požiadaviek obchodného riaditeľa alebo konateľa spoločnosti

- Veľmi zaujímavá, dynamická práca v mladom kolektíve
- Kvalitné vstupné zaškolenie
- Možnosť podieľať sa na rozbehnutí nového výrobného závodu
- Motivačné ohodnotenie
- Firemné auto aj na súkromné účely, telefón, notebook
- Home office
- Možnosť ďalšieho vzdelávania

Životopisy v slovenskom jazyku a motivačné listy posielajte na e-mailovu adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, elektrotechnika, obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v odbore uzamykacích systémov, výrobe prípadne predaji cylindrických vložiek vítaná
- prax v predaji kovaní pre objekty a skúsenosti v komunikácii s architektmi vítaná
- dravý obchodnícky duch
- kreatívne myslenie

Pod­niková sku­pina Gretsch­-Unitas je po viac ako 100 úspešných rokoch jedným z najvýzna­mnejších predajcov okennej a dver­ovej tech­niky, automatických dver­ových sys­témov ako aj sys­témov manaž­mentu budov. Tu náj­dete nielen jedinečný sorti­ment pro­duktov od okenných kovaní pre rodinné domy až po sys­témy manaž­mentu budov – ale je to aj pravé miesto, ak pot­re­bujete dodáva­teľa sys­tému pre drevené prvky alebo cer­ti­fikáciu CE.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3299775  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou