IT Business Analyst

GTS ALIVE s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.8.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš mít na starosti

• Zapojení do celého procesu IT vývoje v roli Business analytika
• Získávání všech požadavků, informací a představ od businessové části týmu, jejich analýza, specifikace a předání vývojovému týmu. Během tohoto procesu budeš neustále komunikovat se všemi stakeholdery a řídit příslušný projekt
• Budeš popisovat, analyzovat a potvrzovat firemní business procesy a požadavky, přičemž budeš identifikovat možné nedostatky a příležitosti k implementaci změn a vylepšení při vývoji našich aplikací.
• Přípravu přesné a kompletní dokumentace analyzovaných a řešených projektů.
• Podporu běžných činností a provozních incidentů.
• Poskytování podpory při testování, vývoji a provozu u známých systémových nedostatků.
• Blízkou spolupráci s Product ownerem, kolegy z IT oddělení i z businessu a s dalšími stakeholdery.
• Reporting nadřízenému: IT manažerovi, který je zároveň Product ownerem.

Koho hledáme

• Technicky orientovanou osobnost se schopností a chutí se ponořit nejen do komplexních IT systémů a technologií, ale také do obchodního pozadí celého systému. • Očekáváme, že ideální kandidát bude schopen spojit tyto dvě oblasti do funkčního celku, což povede k dodávání kvalitních výstupů, které budou v souladu jak s produktovou (IT) vizí, tak i s nastavenou obchodní strategií.
• Kandidáta se plynnou znalostí češtiny a angličtiny (úrovně min. B2), která bude užívání slovem i písmem na denní bázi: očekává se porozumění technické dokumentaci a schopnost tvorby komplexních dokumentů v angličtině.
• Pozitivní přístup k týmové práci
• Vyžadujeme samostatnost, plnou zodpovědnost za svou práci, schopnost řešení komplexních úkolů a koordinace projektů.
• Fast learning and communicative personality.
• Je nutná všeobecná komunikativnost a schopnost se rychle učit.
• Zkušenosti s vývojovými procesy a metodikami (Scrum, Kanban) je výhodou.

Co nabízíme

• Práci na dálku pro firmu se sídlem v Praze. Dojíždění občasné dle dohody, v principu ale předpokládáme práci plně na dálku.
• Zajímavou a různorodou práci pro úspěšnou mezinárodní společnost a prestižní značku.
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností dalšího kariérního růstu.
• Odpovídající platové ohodnocení dle pracovních zkušeností.
• Pružnou pracovní dobu, práci převážně z domova a 25 dní dovolené ročně.
• Pracovní notebook a mobilní telefon
• Neformální prostředí, kamarádský kolektiv se smyslem pro humor, férové jednání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na dálku, stravenky, neformální prostředí, firemní akce atd.

Informace o náboru

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám prosím svůj životopis s motivačním nebo průvodním dopisem. Vybraní kandidáti budou pozváni na pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost GTS ALIVE, výhradní vydavatel průkazu ISIC v deseti zemích světa a lídr v marketingu zaměřeném na studenty, otevírá novou klíčovou roli ve svém pražském IT týmu: IT Business Analyst. Tuto roli jsme nově otevřeli, abychom usnadnili a podpořili obchodní růst společnosti spojený s nevyhnutelnou digitalizací našich produktů a služeb.
Jedná se o práci na plný úvazek, zaměřenou na strategický rozvoj ALIVE Platform (námi vyvinutý a provozovaný systém), a na samostatné úkoly a projekty, vycházející z lokálních i mezinárodních požadavků.
ID: 4105689  Dátum zverejnenia: 17.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc