Obchodný zástupca/kyňa

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacV závislosti od dosiahnutých pracovných výsledkov a v súlade s internými predpismi spoločnosti prináleží ku základnej mzde aj obchodnícky bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti závodného a komerčného stravovania
• Aktívne akvizície nových klientov
• Spracovanie súťažných podkladov pre vypísané výberové konania
• Príprava rozpočtov a kalkulácie cien navrhovaného riešenia nových obchodných prípadov
• Príprava obchodných ponúk a prezentácií
• Vedenie obchodných rokovaní a vytváranie image spoločnosti na trhu
• Monitoring trhu a sledovanie portálov verejného obstarávania
• Zodpovednosť za kvalitu administratívno – obchodných podkladov
• Participácia na plnení obchodného plánu a príprave procesu otvárenia nových prevádzok

- adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie
- mobilný telefón, notebook
- služobné auto aj na súkromné účely
- zaškolenie a zoznámenie sa s oborom je samozrejmosťou

Svoj profesný životopis spolu s motivačným listom nám pošlite e-mailom. Splnenie všetkých uvedených kritérií je podmienkou na zaradenie do výberového konania. Všetky štrukturované životopisy budú posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Expert
Prezentačné schopnosti - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Business Development Manager

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadovaná prax v obchode a oblasti B2B minimálne 2 roky
- očakávame silnú charizmatickú, samostatne a koncepčne mysliacu osobnosť pre podporu nášho rozvoja v rámci Slovenska
- komunikačné a negociačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita
- skúsenosti s tvorbou kalkulácií a ponúk
- vysoké pracovné nasadenie
- pripravenosť na cestovanie
- orientácia na výsledok a schopnosť presadiť sa
- prax v gastre výhodou
- skúsenosti s facility managementom vítané

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4476875  Dátum zverejnenia: 15.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac