Manipulačný pracovník (Pomocná sila – dokladač tovaru do stravovacích automatov s vodičským preukazom)

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
866 EUR/mesiacosobné ohodnotenie+víkendové príplatky + stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce:

Dopĺňanie tovaru do stravovacích automatov

Administratívna činnosť (príjmové protokoly, výdajové protokoly, atď.)

Starostlivosť o údržbu

Starostlivosť o čistotu a dezinfekciu automatov a chladničiek, kontrola hygienických noriem, spotrieb.

V prípade zástupu neprítomnosti kolegov:

Udržiavanie čistoty v pridelenom priestore alebo objekte

Pracovná doba: pondelok – piatok, 6:00-14:30 alebo 14:30-21:00,pracovný čas sa dá flexibilne prispôsobiť, alebo striedavý pracovný čas (podľa dohody), potreba striedania víkendov za finančnú odmenu ( podľa dohody)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-nevyhnutnosť je platný vodičský preukaz skupiny B, nakoľko je v objekte potreba sa presúvať motorovým vozidlom.

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Etela Culinková
Tel.: +421915981141
E-mail: poslať životopis
ID: 4433562  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac