Recepčný/á , Office Asistant- skrátený úväzok (5 hodín denne)

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacPodrobnosti týkajúce sa odmeňovania budú prezentované pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho zodpovedného, spoľahlivého, proaktívneho, energického, trpezlivého, nápomocného, s príjemným vystupovaním a tímovým duchom. Niekoho koho baví office manažment.

Budeš mať na starosti administratívny chod spoločnosti vrátane recepcie,
Rovnako pôjde o poskytovanie administratívnej podpory v kancelárii.
- zodpovednosť za bezproblémový chod recepcie spoločnosti, prijímanie a evidencia návštev
- komunikácia so zamestnancami spoločnosti, klientmi, dodávateľmi a partnermi, vrátane zahraničných návštev
- prijímanie, vybavovanie telefonických hovorov a e-mailovej komunikácie
- evidencia prijatej a odoslanej pošty + kurier
- evidencia a spracovanie faktúr
- príprava dokumentácie na podpis konateľom spoločnosti
- evidencia zmlúv a archivácia dokumentov
- zabezpečenie činností súvisiacich s prevádzkou kancelárie, skenovanie, kopírovanie, objednávanie
- administratívne úlohy podľa potreby a podľa pokynov nadriadeného
- vzájomné zastupovanie s ostatnými kolegyňami v prípade potreby

Práca je štandardne na 5 hodín denne

- práca v príjemnom kolektíve
- zabezpečený pitný režim
- korektný prístup zo strany zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- PC znalosti: Windows, Internet, MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint.
- Znalosť administratívnych procesov.
- Dobré komunikačné zručnosti.
- Reprezentatívne vystupovanie.
- Organizačné schopnosti.

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4414858  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac