Manažér/-ka prevádzky závodného stravovania Partizánske

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac+ 200 € osobné ohodnotenie Pracovný čas : Pondelok - Piatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za spokojnosť klientov a zákazníkov
- prinášanie inovácií na prevádzke
- zaisťovanie kvality poskytovanej služby ako vo výrobe, tak aj v predaji
- motivácia, riadenie a školenie svojho tímu
- spracovanie a plnenie rozpočtu prevádzky
- dodržiavanie platných predpisov v oblasti BOZP a enviromentu, HACCP, hygienických a bezpečnostných pravidiel v praxi
- zodpovednosť za všetky finančné a účtovné výkazy
- zodpovednosť za zverené hodnoty
- zúčastňovanie sa školení a porád
- ostatné činnosti na základe pokynov svojich nadriadených.

Prosíme uchádzačov, aby v životopise u predchádzajúcich zamestnávateľov uvádzali okrem názvu spoločností aj odvetvie, ktorým sa spoločnosť zaoberala.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, závodné stravovanie, gastronómia

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vedenia stravovacej prevádzky (závodné stravovanie)

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s riadením gastronomickej prevádzky sú podmienkou
- skúsenosti s riadením ľudí
- skúsenosti so skladovým programoma prácou na pokladni výhodou
- komunikatívnosť
- vynikajúce organizačné schopnosti
- asertívne vystupovanie

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4069517  Dátum zverejnenia: 12.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac