Šéfkuchár/-ka na prevádzke závodného stravovania

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie do výšky 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ide o poziciu šéfkuchára v stravovacích službách pre zamestnancov nášho klienta
- Príprava 150 - 200 jedál denne v piatich druhoch,
- Riadenie a organizovanie práce na úseku výroby a výdaja jedál vrátane pomocného personálu,
- Objednávanie materiálu pre výrobu na základe pripraveného jedálneho lístku,
- Zaisťovanie kvality, množstva a estetickej úpravy jedál,
- Zodpovednosť za včasnú výrobu a výdaj jedál s ohľadom na čas výdaja jedál,
- Zodpovednosť za plánovanie a tvorbu jedálnych lístkov,
- Riešenie prípadných pripomienok zo strany zákazníkov,
- Zaistenie mimoriadnych akcií,
- Zaisťovanie ostatných aktivít podľa pokynov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómie, závodného stravovania

Počet rokov praxe

3

- vyučenie v odbore a skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť tímovej práce
- organizačné a riadiace schopnosti
- príjemné vystupovanie

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4035081  Dátum zverejnenia: 17.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac