Pracovník v automobilovém průmyslu

GTAgency s.r.o.

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY, KTEŘÍ MAJÍ ALESPOŇ ČÁSTEČNOU ZNALOST NĚMECKÉHO JAZYKA A CHTĚJÍ PRACOVAT V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU V NĚMECKU

Co byste měli znát a umět?

Nutná je alespoň částečná znalost německého jazyka!!!

Pracovitost

Loajalita

Spolehlivost

Pečlivost

Výhodou bude, pokud budete mít:

Praxi v automobilovém průmyslu či v kovovýrobě.

Praxi v obsluze CNC strojů.

Nabízíme:

Zajímavé platové ohodnocení.

Skvělý tým kolegů, kteří jsou za každé situace ochotni pomoci.

Ubytování, které je cca 5 minut chůze od firmy.

Obchody, služby a zdravotnická péče - vše v okolí bydliště.

Možnost zdokonalit svou znalost německého jazyka.

Pokud Vás naše pozice zaujala, prosíme o zaslání Vašeho profesního CV v němčině s Vaší aktuální fotografií. Děkujeme!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3937601  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.