Greenkeeper / Pracovník údržby zelene

GSPORTCLUB, s .r.o.

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
19.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.000,- € plus odmeny (záleží od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba a práce na golfovom ihrisku
- Zakladanie nových a revitalizácia starých trávnikov
- Hnojenie a zalievanie trávnikov
- Obsluha kosačiek
- Kosenie existujúcich trávnikov
- Pomoc pri golfových turnajoch
- Dohliadanie na poriadok na ihrisku

Mestské golfové ihrisko v Záhorskej Bystrici hľadá greenkeepera, ktorý sa samostatne a s láskou postará o trávniky menšieho golfového ihriska. Ponúkame rast platu a voľnosť v nastavení systému práce, priateľskú atmosféru a možnosť stáť aj pri rekonštruovaní ihriska. Podmienkou je vzťah k športu a trávnikom, pracovitosť, komunikatívnosť, loajalita a samostatnosť.

Uvoľnená a pohodová atmosféra na ihrisku (ide o malé ihrisko zamerané na začiatočníkov), práca v príjemnom prostredí a blízko hlavného mesta, možnosť vytvoriť si vlastný systém a plány práce, možnosť prispôsobenia pracovného času, preplácanie vzdelávania, preplácanie PHM resp. možnosť služobného vozidla

CV resp. krátky životopis prosíme zaslať na adresu recepcia@golf-carpatia.sk.

Záujemca môže mať aj menej skúseností, dôležitá je pre nás v tom prípade chuť učiť sa, pracovať a starať sa o ihrisko tak, aby vyzeralo pekne, spĺňalo účel a zlepšovala sa jeho kvalita. Spolu s hlavným greenkeeperom hľadáme aj asistenta ku greenkeeperovi, preto aj v prípade menších skúseností nebude jeho prijatie prekážkou. Školenie záujemcom poskytneme.

Finančné ohodnotenie sa pohybuje od 1.000 € plus odmeny a prémie, záleží od kvality vykonanej práce a stavu ihriska.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.8.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Pracovitosť a záujem o prácu (aj) v exteriéri
- Vôľa zdokonaľovať sa
- Loajalita
- Samostatnosť a spoľahlivosť
- Technická zručnosť
- Vzťah k estetike a prax v záhradníctve vítaná

Spoločnosť GSPORTCLUB, s .r.o. je prevádzkovateľom 9-jamkového golfového ihriska Carpatia v Záhorskej Bystrici s oprávením organizovať HCP turnaje.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Trnavská cesta 74 A
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3441948   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000,- € plus odmeny (záleží od skúseností)