Asistent/administrátor projektov

GS Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacpevný paušál za zverený projekt eurofondov. Odmena závisí od celkového počtu zverených projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia schválených projektov štrukturálnych fondov a projektov PPA, komunikácia s implementačnou osobou, analýza údajov a sledovanie zmluvných povinností prijímateľov pomoci, príprava žiadostí o platbu a monitorovacích správ, pomoc pri podávaní žiadostí o poskytnutie nových projektov štrukturálnych fondov.

voľná pracovná doba, samostatná práca, práca v malej a stabilnej firme, príjemné pracovné prostredie, zaujímavý systém ohodnotenia, možnosť pracovať aj na príprave nových žiadostí o poskytnutie NFP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

nutná skúsenosť s administráciou eurofondových projektov !!! Schopnosť pracovať samostatne, pedantnosť pre eliminovanie chýb pri administrácii projektov, skúsenosť v oblasti administrácie štrukturálnych fondov

Malá spoločnosť, ktorej predmetom činnosti je poradenstvo pri podávaní projektov štrukturálnych fondov a ich následná administrácia. Firma má aktuálne 10 kmeňových zamestnancov s predpokladom rastu. Firma funguje stabilne už od príchodu štrukturálnych fondov na Slovensko aktuálne registruje cca 100 projektov ročne

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2975574  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac