Obchodný manažér

GRYF MEDIA, s.r.o.

Miesto práce
Pažite 56, 01009 Žilina
Termín nástupu
01.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu systematickou spoluprácou so zákazníkmi
- vyhľadávanie a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov s obchodnými partnermi
- vedenie obchodných rokovaní
- príprava a dojednávanie obchodných zmlúv

Pre svoj úspešný rozvoj hľadáme motivovaných ľudí, ktorí majú chuť uplatniť sa v modernej a dynamickej spoločnosti a ponúkame zodpovednú prácu, možnosť sebarealizácie a finančné ohodnotenie závislé od dosiahnutých výsledkov, pestrý benefitný program pre zamestnancov, stimulujúce a vysokoprofesionálne pracovné prostredie.

Na uvedenú adresu zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom s označením ,,Obchodný manažér“ a uvedením toho, prečo reagujete práve na tento inzerát. Osobne budeme odpovedať tým ktorí postúpia do užšieho výberu. Prosíme Vás o písomný súhlas so spracovaním Vašich údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, reklama /výhodou/

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v aktívnom obchode je výhodou (ale aj absolvent VŠ s potenciálom pre obchod má šancu uspieť v tejto práci, komplexné zaškolenie je súčasťou adaptačného programu)
- výhodou sú taktiež znalosti a skúsenosti s predajom vonkajšej reklamy
- veľmi dobré ovládanie práce s PC
Ďalej očakávame človeka, ktorého osobnou kvalitou bude:
- profesionálne a kompetentné vystupovanie, komunikatívnosť, schopnosť nadväzovať dlhodobé vzťahy
- primerané sebavedomie a odolnosť voči stresu
- dobré logické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie, aktívny, samostatný a zodpovedný prístup k práci
- orientácia na dosahovanie cieľov
- schopnosť zaujať, vyjednávať ale aj rešpektovať iných

Billboardová spoločnosť pôsobiaca na celom území SR.

Pažite 56
010 09 Žilina
ID: 3047197   Dátum zverejnenia: 12.1.2018