Skladník - Nemecko

GRUUT s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade s nábytkom a bytovými doplnkami v Nemecku.

- vhodné pre páry, ale aj pre jednotlivcov;
- možnosť brigády;

- práca spočíva v príprave objednávok na expedíciu, vyskladnenie, naskladnenie, môžete pracovať aj na internetovom obchode;
- pri práci sa používajú aj elektrické vozíky (školenie a preukaz vieme v prípade potreby zabezpečiť na mieste);
- práca je turnusová;
- kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Kontakt:
+421 910431 545, [email protected]

Ponúkame:
- ubytovanie, ktoré je zabezpečené a v plnej výške hradené;
- príspevok na stravu;
- príspevok na cestu;
- príspevok za využívanie vlastného auta;
- v prípade potreby aj preukaz VZV/NZV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Sklad s nábytkom a bytovými doplnkami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť s dlhodobým pôsobením na trhu práce nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku, v Nemecku a v Českej republike. Primárne sa orientuje na sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4132509  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac