Vedúci/-a skladu (automotive)

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
podľa dohody
1 605 - 2 006,25 EUR/mesiaczákladný plat 1605 eur + 25% osobné ohodnotenie zo základnej zložky mzdy. Výška mzdy sa bude odvíjať aj od skúseností a seniority uchádzačov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná kontrola zákazníckych potrieb,
- monitorovanie chýb pri preskladňovaní medzi internými skladmi,
- vedenie polročných/ ročných inventúr, ako aj denných cyklických,
- dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s materiálovými zásobami,
- optimalizácia a návrh skladového layoutu, regálov a VZV,
- udržiavanie a optimalizácia systému Warehouse management (SAP),
- príprava podkladov na mzdy a dochádzky v systéme,
- reporting, aktívna komunikácia s centrálou,
- riešenie krízových situácií,
- aktívna účasť pri zavadzaní dokumentácie,
- disponovanie sériových dielov, náhradných dielov a nových dielov pre nové projekty/ modelové zmeny,
- disponovanie doobjednávok,
- disponovanie nepriamych materiálov, obalov /close orders,
- riadenie a eskalácia sériových dodávateľov,
- komunikácia so zákazníkom,
- objednávanie transportov, riadenie špeciálnych transportov,
- predsériova logistika (zakladanie kontraktov, prevodníkov, nastavovanie systémov),
- technické zmeny z logistického hľadiska,
- spracovanie dodávateľských reklamácii,
- hodnotenie dodávateľov v systéme SAP,
- monitorovanie KPI indikátorov a ich vyhodnocovanie,
- spracovanie a analyzovanie požiadaviek zákazníka a systémová úprava dát od zákazníka,
- vytváranie dodacích listov a ich účtovanie,
- zastúp kolegov na logistike.

+ 13. plat vo výške základnej zložky platu,
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ vianočný príspevok 50 eur, - € prostredníctvom benefitného systému Cafetéria,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (náramakové hodiny),
+ možnosť výberu z viacerých benefitov v hodnote nad 200€ pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ možnosť výberu z viacerých benefitov v hodnote nad 300€ pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 330,- €,
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok,
+ mimoriadna lekárska prehliadka 1x ročne na náklady zamestnávateľa,
+ celoročné kurzy anglického a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia,
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca,
+ 2x do mesiaca možnosť práce z domu,
+ multisport karta,
+ príspevok na dopravu do a zo zamestnania,
+ 4x sick days.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania nám prosím zašlite Váš životopis prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis". Vzhľadom na množstvo reakcií bude spoločnosť kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s vedením skladu v automotive spoločnosti,
- organizačné zručnosti,
- analytické zručnosti,
- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- tímový hráč,
- flexibilita,
- ochota učiť sa,
- vedenie a motivácia zamestnancov skladu.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3868918  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 605 EUR/mesiac