Účtovník / Účtovníčka

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 562,5 EUR/mesiac1250 + 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. Vedie agendu investičného majetku – obstaranie, technické zhodnotenie, vyradenie
· V spolupráci s nadriadeným zabezpečuje priebeh fyzickej inventarizácie investičného majetku podniku
. Účtuje dodávateľské režijné faktúry
. Pripravuje bankové prevodné príkazy a účtuje úhrady
· Vystavuje, eviduje a rieši reklamačné faktúry v spolupráci s oddelením kvality
· Zadáva predajné ceny do systému a robí kontrolu predajných cien u klientov, ktorí používajú self-billing
. Účtuje odberateľské faktúry pre vybraných zákazníkov
· Vykonáva kontrolu a vypracováva výkazy pre daň z pridanej hodnoty
· Spracováva výpočet cestnej dane
· Spolupracuje s audítormi, finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy
· Inventarizuje účty podľa pokynov nadriadeného, schvaľuje výsledky inventarizácie a navrhuje nápravné opatrenia v prípade zistených nedostatkov
· Sleduje novelizácie súvisiacej legislatívy a navrhuje potrebné zmeny na implementáciu do súčasného stavu

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ 13. plat vo výške základnej zložky platu
+ 4 sick days
+ home Office
+ MultiSport karta
+ nefajčiarsky príspevok
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (hodiny)
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165 €
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
+ celoročné kurzy anglického a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca

V prípade, že vás pracovná ponuka zaujala, prosím o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Minimálne 1 rok praxe na pozícii samostatného účtovníka.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Precíznosť v práci, zmysel pre detail.
- Samostatné myslenie.
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni podmienkou!

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3633428  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 1 562,5 EUR/mesiac1250 + 25%