Rezident v KMS

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Nededza, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontroluje a riadi pracovníkov na sekvenčných pracoviskách.
- Komunikuje so supervízormi a senior operátormi.
- Komunikuje so supervízormi v závode ohľadom kvality a včasnej dodávky stropných modulov a dverových panelov,
- Komunikuje so supervízormi a senior operátormi na REPASe a zabezpečuje plynulú výmenu dielov,
- Zabezpečuje aktuálnosť a úplnosť všetkých dokumentov pre sekvenčné pracoviská /pracovné inštrukcie, kontrolné smernice a pod./,
- Zabezpečuje servis u zákazníka, vykonáva drobné opravy.
- Vykonáva testy a skúšky na výrobnej linke (testy s rôznymi dizajnovými stavmi )
- Zabezpečuje a spolupracuje pri riadení nezhodných produktov (riešenie problémov s kvalitou)

+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ bezplatné očkovanie proti chrípke,
+ vianočný prezenčný balík,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok,
+ celoročné kurzy anglického a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita vo výrobnej spoločnosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť politiky a cielov kvality, enviromentu a BOZP.
ZnalosťˇISO TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001
Znalosť TPM metód
Znalosť nástrojov pre kontrolu kvality.
Manažérske zručnosti.
Komunikačné a prezentačné zručnosti.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3203510  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou