Inžinier nábehu nových projektov/ pozícia na dobu určitú

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
1.1.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie projektového tímu s cieľom spoločne sa dopracovať k úspešnému výsledku.
- Vypracovávanie projektových plánov.
- Monitorovanie a kontrolovanie časového plánu projektov.
- Vytváranie pravidelných reportov pre manažment Grupo Antolin.
- Analyzovanie výrobných procesov.
- Zaisťovanie, aby boli investičné návrhy závodu prehodnotené a nákladovo efektívne, zabezpečiť účinnú implementáciu.
- Zlepšovanie.
- Minimálne jedenkrát týždenne informovať manažéra závodu o stave projektu a uskutočňovať pravidelné kontrolné stretnutia.
- Zabezpečovanie a dodržiavanie projektových investícií a výdavkov v súlade s rozpočtom.
- Motivovanie členov tímu, vymieňanie si informácií.
- Implementácia všetkých štandardných pravidiel a postupov platných v spoločnosti .
- Zabezpečovanie dodržiavania prevádzkových opatrení pri zneškodňovaní odpadov.
- Oboznámenie sa s pohotovostnými inštrukciami.

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ bezplatné očkovanie proti chrípke,
+ vianočný prezenčný balík,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (hodiny),
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok,
+ celoročné kurzy anglického a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím zaslať Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Komunikačné a negociačné zručnosti.
- Odolnosť voči stresu.
- Tímový hráč.
- Skúsenosti s technológiou v automobilovom priemysle veľkou výhodou!

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1466292  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou