Logistický koordinátor

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plat od 1.650 - 1.900 EUR (vrátane 25% mesačného bonusu) v závislosti od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Disponovanie sériových dielov.
2. Zodpovednosť za dennú kontrolu zákazníckych objednávok.
3. Vytváranie baliacich predpisov pre zákazníkov a dodávateľov.
4. Pokrytie dennej produkcie pre zákazníka.
5. Zákaznícky servis - riešenie reklamácií vrátane 8D cez B2B portály.
6. Spracovanie zákazníckych odvolávok.

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ 13 platov,
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ bezplatné očkovanie proti chrípke,
+ vianočný prezenčný balík,
+ bezplatný vstup do fitness centra,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti,
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti ,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti ,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ firemné akcie (vianočný večierok, deň zdravia),
+ celoročné kurzy anglického, nemeckého a španielskeho jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.

V prípade, že vás pracovná ponuka zaujala, prosím o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

- Prax v automobilovom priemysle na oddelení nákupu či logistiky veľkou výhodou.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Samostatné myslenie.
- Tímový hráč.
- Komunikatívny človek so schopnosťou zvládať stres.
- Skúsenosť s programom SAP veľkou výhodou.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Opletalova 73
841 07 Bratislava
ID: 1124035   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat od 1.650 - 1.900 EUR (vrátane 25% mesačného bonusu) v závislosti od seniority kandidáta.