Logistický analytik

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Spracovávanie objednávok Close orders (chémia, balenia, potreby oddelení).
2. Disponovanie sériových dielov.
3. Vytváranie dodacích listov a ich zaúčtovanie.
4. Spracovanie dodávateľských reklamácií.
5. Zodpovednosť za dennú kontrolu zákazníckych objednávok.
6. Zakladanie referencií na zákazníka, predajných kontraktov, prevodníkov.
7. Spracovanie odvolávok.
8. Disponovanie náhradných dielov.
9. Objednávanie transportov (Kuriér + LKW).
10. Vytváranie baliacich predpisov pre zákazníkov a dodávateľov.
11. Účtovanie JIT (TSL, expedícia a konsignačné sklady).
12. Spracovanie JIT doobjednávok.
13. Eskalácia sériových dodávateľov.
14. Umlauf VW.
15. Plánovanie výroby náhradných dielov.
16. Plánovanie výroby slnečných clôn.
17. Zákaznícky servis - riešenie reklamácií vrátane 8D cez B2B portály.
18. Uplatňovanie a zlepšovanie systém environmentálneho manažérstva a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v rámci svojej pôsobnosti.

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ bezplatné očkovanie proti chrípke,
+ vianočný prezenčný balík,
+ bezplatný vstup do fitness centra,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti,
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti ,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti ,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ firemné akcie (vianočný večierok, deň zdravia),
+ celoročné kurzy anglického, nemeckého a španielskeho jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.

V prípade, že vás pracovná ponuka zaujala, prosím o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

- Prax v automobilovom priemysle na oddelení nákupu či logistiky veľkou výhodou.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Samostatné myslenie.
- Tímový hráč.
- Komunikatívny človek so schopnosťou zvládať stres.
- Skúsenosť s programom SAP veľkou výhodou.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Opletalova 73
841 07 Bratislava
ID: 1124035   Dátum zverejnenia: 24.8.2017