Manažér tepelnej energetiky

GRUNT, a.s.

Miesto práce
Horská 11/C, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
plat bude dohodnutý osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzka a správa energetických zariadení (plynárenstvo - regulačné stanice plynu a plynovody; tepelná energetika - zdroje tepla, OST a rozvody tepla),
- sledovanie technického stavu energetických zariadení, zabezpečovanie potrebných zákonných prehliadok a skúšok,
- vyhodnocovanie efektívnosti prevádzky energetických zariadení,
- riadenie energetických zariadení prostredníctvom systémov MaR a zabezpečenie dohľadu nad prevádzkou energetických zariadení dispečingom,
- manažment určených meradiel, zber dát potrebných pre fakturáciu,
- príprava fakturačných podkladov,
- príprava podkladov/reportingov pre interné potreby a potreby tretích strán (URSO, MH SR, ŠU SR a pod.)

- flexibilný pracovný čas,
- vzdelávanie,
- ostatné dohodou

Svoj životopis môžete zaslať na email: geon@geon.sk; alebo prostredníctvom portálu Profesia.sk.
Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- elektrotechnika; strojárenstvo; energetika TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické myslenie,
- prehľad v energetickej legislatíve,
- záujem o odborný rast

Skupinu GRUNT tvorí viacero spoločností. Každá sa zaoberá špecifickou oblasťou developmentu. Pripravujeme pozemky a projekty, riadime a spravujeme investície, vykonávame projektovú činnosť, koordinujeme výstavbu, realizujeme a spravujeme technickú infraštruktúru, zabezpečujeme dodávku energií.
Takéto usporiadanie nám dáva možnosť komplexne a efektívne zabezpečiť všetky fázy realitného developmentu, od začiatočnej prípravy projektov cez ich realizáciu až po konečnú správu území a objektov po vstupe koncových vlastníkov a užívateľov. Zárovň napĺňame tak potreby a požiadavky všetkých zúčastnených strán a vytvárame tým hodnotu nielen vo forme úžitku z vlastníctva nehnuteľností, ale aj garanciu efektivity investovaných prostriedkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GRUNT, a.s.
Horská 11/C
831 52 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Šimko
Tel.: 02/32603016
E-mail: poslať životopis
ID: 3241680   Dátum zverejnenia: 14.11.2017