Regionální technicko - obchodní zástupce - regiony v SK

GRUMANT s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

SŠ/VŠ (technického směru )

min. 1rok praxe v obchodní činnosti, výhodou zaměření na průmysl

možnost uplatnění i pro absolventy

znalost strojírenství v oboru obrábění kovu - výhodou

velmi dobré obchodní, komunikační a prezentační dovednosti

orientace na výsledek

mimořádné pracovní nasazení

ochota neustále se vzdělávat

flexibilita a samostatnost

ŘP sk. B

Hlavní náplň práce:

aktivní obchodní činnost v oblasti strojírenského průmysl ve svěřeném regionu

vyhledávání informací o vývoji tržního potenciálu, mapování situace u zákazníků, analýzy konkurence, vytvoření marketingové strategie pro daný region

vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí

udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky

spolupráce na přípravě nabídek, podkladů, kalkulací apod.

Nabízíme:

obchodní pozici ve společnosti GRUMANT , která je pro zákazníky v ČR a na Slovensku synonymem pro špičkové technologie a inovace již 26let.

příležitost k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti

práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím - během zaškolení nového zaměstnance poskytujeme ubytování ve firemním bytě v Praze

atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, akciové programy, pružnou pracovní dobu, odměny při pracovních a životních jubilejích)

podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem nebo na splátky hypotéky.

služební vozidlo, GSM, PC karta OMW

místo pracoviště: Slovenská Republika

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3846481  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.