Logo Growww Digital Kft.

Account Manager v digitálnej agentúre

Growww Digital Kft.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2024 máj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Growww Digital Kft. už 10 rokov pomáhame popredným e-commerce hráčom v stredoeurópskom regióne. Ako to prezrádza aj naše motto "Results first" sme digitálna marketingová agentúra silno zameraná na výsledky.

Do nášho timu hladáme Account Managera. Pozícia je pre Vás ako ušitá ak máte skúsenosti v oblasti digitalného marketingu a e-commerceu, ste silno zameraný na výsledky, pracujete samostatne a zodpovedne a komunikujete s istotou v maďarskom a slovenskom jazyku.

Osobný a profesionálny rozvoj našich kolegov je pre nás veľmi dôležitý, k čomu poskytujeme všetku potrebnú podporu. S nami sa môžete medzi prvými dozvedieť o najnovších trendoch a učiť sa od najlepších odborníkov digitálneho marketing. Okrem našich skúsených a ochotných kolegov vám pri práci pomôže aj mnoho nami vyvinutých nástrojov.

Aká bude Vaša náplň práce?
- starostlivosť o existujúcich e-commerce klientov
- vytváranie a budovanie vzťahov s klientami
- neustále hľadanie spôsobov, ako zvýšiť spokojnosť zákazníkov
- vedenie obchodných stretnutí a pravidelný kontakt so zákazníkmi
- administratívne úlohy ako príprava podkladov na fakturáciu
- koordinácia našich špičkových špecialistov

- fixný plat + nezastropované výkonnostné bonusy
- flexibilná pracovná doba - pre nás je dôležitá kvalitne odvedená práca a nie odpracovanie 8 hodín denne. U nás si môžete vybaviť svoje osobné záležitosti aj počas pracovnej doby, pokiaľ to nepôjde na úkor vašich pracovných povinností.
- home office - väčšina nášho tímu pracuje z domu, ale je možné využiť našu kanceláriu v Budapešti, kde sa pravidelne stretávame 1-2 krát do mesiaca.
- Podpora zamestnancov v ich ďalšom vzdelávaní a napredovaní
- notebook, mobilný telefón
- Občerstvenie na pracovisku
- Priateľský tím kolegov a profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Gmail - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Facebook Ads - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Growww Digital je digitálna marketingová agentúra špecializujúca sa na strednú a východnú Európu, ktorá poskytuje jedinečné riešenia pre popredné alebo ašpirujúce online obchody. Ďalej pomáhame našim partnerom naštartovať ich exportné aktivity, ako aj predtým tradične pôsobiacim obchodným spoločnostiam vstúpiť do online priestoru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Rácz
Tel.: 0908507959
E-mail: poslať životopis
ID: 4685859  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac