Odborný prodavač

Growmania s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

ukončené středoškolské vzdělání, ŘP, PC, anglický jazyk-aktivně. Mezi vlastnostmi kandidáta by neměla chybět zodpovědnost, schopnost samostatného jednání se zákazníky a smysl pro obchod. Aktivní hobby zahradník výhodou, není podmínkou.

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí malé firmy v Praze
- motivující platové ohodnocení v závislosti na výsledku
- nadstandartní zaměstnanecké slevy
- příspěvky na sportovní aktivity,kulturu a rekreaci

Náplň práce

- prodej zboží na maloobchodní prodejně
- komunikace se zákazníky
- vyřizování objednávek
- skladová evidence, příjem / výdej zboží a další

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3198463  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.