Можливість для людей з України
Logo GROWLER s.r.o.

Hľadáme skladníka do tímu s moderným prístupom a zmyslom pre detail

GROWLER s.r.o.

Miesto práce
Račianska 92, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
8,07 - 10 EUR/hod.13. plat, odmeňovací systém na základe dosahovania cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a manipulácia s tovarom, vrátane naskladňovania, preskladňovania a vyskladňovania podľa pokynov
  • Označovanie reklamovaného tovaru a výrobkov podľa predpisov a požiadaviek
  • Doplnkové skladové práce, vrátane prebaľovania a etiketovania tovaru

Budete mať možnosť zúčastňovať sa školení a praktických ukážok na zaškolenie v praxi. Vysoká možnosť kariérneho rastu až na vedúcu pozíciu. Budete súčasťou tímu, ktorý pracuje na zariaďovaní podnikov a s výčapnými technológiami.

Typický deň na pozícii skladníka:

  • Príchod na pracovisko a prihlásenie sa na smenu
  • Konzultácia s vedúcim o náplni práce na daný deň
  • Príprava a manipulácia s tovarom podľa pokynov
  • Označovanie reklamovaného tovaru a výrobkov
  • Doplnkové skladové práce
  • Ukončenie smeny a uzavretie pracovného dňa

Pracovná doba:

  • Typicky 10-hodinová pracovná doba s pravidelnými prestávkami na oddych a stravu
  • Možnosť pracovať na rôznych zmenách v závislosti od potrieb firmy

  • Budeš mať možnosť osláviť narodeniny a meniny s chutným pivom.
  • Získaj nové znalosti o pive vďaka našim vedeným pivným degustáciám zadarmo pre teba a tvojich kolegov.
  • Ušetri si 30% na pivo a všetok sortiment v našom obchode.
  • U nás sa nestresuješ pitným režimom, pretože ti dávame kávu zadarmo.
  • A to ešte nie je všetko, u nás sa môžeš tešiť aj na príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

  • Fyzická zdatnosť
  • Logické zmýšľanie
  • Samostatnosť
  • Precíznosť
  • Schopnosť udržiavať poriadok
  • Skúsenosti v skladovom hospodárstve
  • Znalosť práce s počítačom
  • Komunikatívnosť
  • Tímový hráč

BEER STATION je lídrom v predaji remeselného piva, prinášajúc najširší výber sudových, fľaškových a plechovkových remeselných piv priamo k našim zákazníkom a do prevádzok.

Naša spoločnosť ma bohaté skúseností s retailom a vo veľkoobchode, zdokonalené o všetky poznatky o trhu s remeselným pivom, jeho skladovaním a prepravou.

Sme hrdí na našu priateľskú komunikáciu, ktorú prenášame aj do Beer Station Distribúcie, flexibilný rozvoz každý deň vrátane víkendov a sviatkov, a možnosť dodávky aj pre neskoré objednávky.
Výnimočné je, že nemáme minimálne objednávky a neustále sa rozvíjame, pričom prinašame nové systémy, služby, trasy a spolupracujeme s novými pivovarmi.

Ale k tomu potrebujeme ten najkvalitnejší tím - pridáš sa k nám?

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Latika
Tel.: +421940988558
E-mail: poslať životopis
ID: 4805899  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,07 EUR/hod.