Reagujte bez životopisu

Sales Intern

Groupe SEB

Miesto práce
Shopping Palace Zlaté piesky, Cesta na Senec, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stážistu na dlhodobú spoluprácu v oddelení Obchodu. Věříme, že se na této pozici získáte spoustu zkušeností, které budete moci následně uplatnit v budoucí kariéře.

Ako by vyzerala vaša pracovná náplň?

  • Tyzdenny a mesancy reporting – predaje a skladove zasoby u zakaznikov, scan konkurencneho prostredia
  • Zasielanie skadovky pre obchodnych partnerov
  • Listing noviniek pre kľúčových zákazníkov + ini obchodni partneri podla potreby
  • Dohladavanie obrazkov, popiskov, navodov pre obchodnych partnerov
  • Tvorba contentu u daných zákazníkov
  • Kontrola spravnosti prelozenych textov z EN, CZ do SK jazyka

Kľúčové zručnosti, ktoré z vás robia ideálneho kandidáta:

  • študent vysokej školy, záujem o obchod/predaj
  • jazykové znalosti: slovenčina na úrovni rodeného hovorcu (kvôli kontrole a tvorbe prekladov), angličtina (komunikácia so zahraničnými kolegami),
  • výborná znalosť práce na PC (Word, Excel, PP),
  • ochota prevziať zodpovednosť za pridelené úlohy.

Prečo by ste sa k nám mali pridať?

  • medzinárodné prostredie, v ktorom sa budete môcť učiť od skúsenejších kolegov a rozvíjať svoje zručnosti,
  • dlhodobá spolupráca,
  • flexibilný pracovný čas s ohľadom na vaše štúdium (15 - 20 hodín týždenne),
  • benefity ako zľava na firemné produkty a zamestnanecké podujatia.

Ak vás inzerát zaujal, neváhajte sa nám ozvať!

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Kolmistrová
E-mail: poslať životopis
ID: 4808132  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.