Účtovník s maďarčinou

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava
1 200 EUR/mesiacod 1200 EUR (podľa seniority) + ročné odmeny podľa naplnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie a účtovanie vybraných účtovných operácií
- príprava podkladov a reportov pre pravidelné závierky/ audit
- spolupráca na inventarizácii majetku, pohľadávok a záväzkov
- podpora účtovného a finančného odboru materskej spoločnosti
- komunikácia s oddeleniami materskej spoločnosti v cudzom jazyku
- spolupráca na agende platobných systémov
- zastupovanie hlavného účtovníka v jeho neprítomnosti

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
možnosť sebarealizácie, profesijného a osobnostného rastu
balíček firemných výhod
viac nájdeš v časti „Život v Groupame“

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite, prosím, životopis v slovenskom jazyku. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície: Účtovník s maďarčinou.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, vysoká miera zodpovednosti
Flexibilita, orientácia na detail, teamový hráč
MS Office – pokročilý
ORACLE – výhodou

Groupama je silná medzinárodná finančná skupina. Bola založená vo Francúzsku, kde dlhodobo patrí medzi lídrov na trhu. Počas svojej 100 - ročnej histórie si vybudovala zastúpenie v 9 krajinách. Na slovenskom poistnom trhu je skupina Groupama prítomná od 5. marca 2009. V súčasnej dobe pôsobí na Slovensku ako pobočka úspešnej maďarskej poisťovne Groupama Biztosító Zrt., ktorá patrí v Maďarsku do prvej štvorky najsilnejších poisťovní s počtom klientov vyše 1,3 milióna.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3431068  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac