Podpora pre klientov - Groupama Servis

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Košice
750 EUR/mesiacvýsledná základná mzda závisí od skúseností + odmeny (do výšky 200 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme rozprávača, vysvetľovača, informátora, ktorému sa ústa nezatvoria počas celého dňa, ktorý je trpezlivý a vie odpovedať klientom s úsmevom na tvári na všetky rôznorodé otázky. Nebude to rutina, žiadny stereotyp ani nuda. Otázky v telefóne, dotazy v mailoch, kontrola dokumentov v systéme, osobný kontakt s klientmi a ich vybavovanie na pobočke, osobný kontakt s klientmi a ich vybavovanie na pobočke bude to výzva. Ak sa na to cítiš, máš chuť, odhodlanie a chceš sa zdokonaliť v komunikácii a v práci s ľuďmi, je to vhodná príležitosť. Ponúkame ti priestor na sebarealizáciu, aby si si našiel svoju vlastnú cestu, ktorá ti bude vyhovovať. Budeš mať možnosť sa vzdelávať, v príjemnom prostredí s milými kolegami.

Čo ťa čaká?

Je to tak pol na pol – telefonické konzultácie a administratívne činnosti:

• poskytovať informácie klientom a externým partnerom,
• zisťovať informácie od ostatných kolegov v spoločnosti, aby ste spoločne pomohli klientom,
• spracovávať emailovú a listovú komunikáciu - to bude tá pokojnejšia časť,
• naučíme ťa pracovať s našimi internými systémami,
• povinnosti všedného dňa - prijímať a registrovať požiadavky klientov.

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• mladý, dynamický kolektív
• príjemné pracovné prostredie
• motivujúce finančné ohodnotenie
• možnosť sebarealizácie, profesijného a osobnostného rastu
• firemné akcie a teambuildingy
• pracovná doba v jednozmennej prevádzke (cez pracovný týždeň)
• balíček zamestnaneckých benefitov (sick days, vernostná dovolenka, relaxačné poukážky, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie Groupama, zvýhodnené vlastné vybrané poisťovacie produkty a bankové produkty nášho partnera OTP Banka Slovensko, zvýhodnená letná rekreácia pri Balatone v partnerských rekreačných zariadeniach, pitný režim na pracovisku – voda, káva, čaj ....)
• viac nájdeš v časti „Starostlivosť o zamestnancov“

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite, prosím, životopis v slovenskom jazyku. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície: Podpora pre klientov - Groupama Servis. Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, proklientský prístup, empatia
vlastná iniciatíva
flexibilita, odolnosť voči stresu
schopnosť a vôľa učiť sa nové veci
maďarský jazyk výhodou
vítané sú predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii a v oblasti poisťovníctva, resp. skúsenosti s poskytovaním podpory (telefonickej, e-mailovej) pre koncových klientov a/alebo obchodníkov
MS Office - základy

Groupama je silná medzinárodná finančná skupina. Bola založená vo Francúzsku, kde dlhodobo patrí medzi lídrov na trhu. Počas svojej 100 - ročnej histórie si vybudovala zastúpenie v 9 krajinách. Na slovenskom poistnom trhu je skupina Groupama prítomná od 5. marca 2009. V súčasnej dobe pôsobí na Slovensku ako pobočka úspešnej maďarskej poisťovne Groupama Biztosító Zrt., ktorá patrí v Maďarsku do prvej štvorky najsilnejších poisťovní s počtom klientov vyše 1,3 milióna.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3096080  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac